Okładziny ścienne

Designerskie tapety z efektem 3D od Elitis

Designerska tapeta z efektem 3D Graham Brown

ten Designerskie tapety z efektem 3D od Elitis to nowa generacja tapet. Stworzenie tej innowacyjnej tapety reliefowej zajęło 2 lata, ale zdecydowanie było warto. Na początku, kiedy firma została założona, bardzo rzadko można było znaleźć tapety o wyglądzie 3D. Teraz Elitis stara się oferować klientom szeroką gamę takich tapet.

Kultura miejska jako inspiracja dla designerskich tapet z efektem 3D

Niebieska tapeta w kwieciste wzory Graham Brown

Styl Elitis był pod wpływem wielu aspektów kultury miejskiej: mody, fotografii, kina, sztuki, architektury, podróży. Światowa sława dała impuls szybkiemu rozwojowi firmy. ten Designerskie tapety z efektem 3D są wykonane w procesie termoformowania. Termoformowanie wykorzystuje formowanie próżniowe, sprężone powietrze lub maszynowe, aby doprowadzić ogrzany i zmiękczony materiał do kontaktu z kształtem zimnego narzędzia do formowania. Reliefowe tapety mają piankę pośrodku i materiałową okładkę.

Designerska tapeta z efektem 3d – wzory kwiatowe i szklane

Szklana tapeta reliefowa z naczyniami

Kreatywni Designerskie tapety z efektem 3D mają nowoczesne i popularne wzory – 2 kolekcje Elitis to Botanica i Vases – bardzo różniące się od siebie, ale imponujące. Kolekcję wazonów można określić jako współczesną i niezwykłą. Proste linie i powtarzalne geometryczne kształty to oryginalny optyczny dodatek do Twojego domu, kawiarni czy restauracji. Jeśli wolisz tradycyjny wygląd, kolekcja Botanica z na nowo zinterpretowanymi wzorami winorośli, liści i kwiatów jest dla Ciebie idealna.

Klasyczne i nowoczesne pomysły na umeblowanie z reliefowymi tapetami 3D

Tapeta ścienna z białym wzorem reliefowym Elitas

Fototapety znajdują się w centrum ogólnej koncepcji aranżacji wnętrza i funkcjonalności nowoczesnego mieszkania. Różnorodność Designerskie tapety z 3 efektami z Elitis pozwala nam realizować nowe pomysły na aranżację wnętrz. Oryginalne tapety równie dobrze współgrają z nowoczesnym miejskim stylem, jak iz absolutnie klasycznym wyglądem zewnętrznym. Tapety są grube, co oznacza, że ​​posiadają efektywne właściwości akustyczne. Dzięki temu są szczególnie odpowiednie dla Twojego domu lub przestrzeni publicznych – takich jak teatry, sale gier, studia muzyczne.

Oryginalny projekt ściany – biała tapeta reliefowa

3d optyczna tapeta Graham Brown

Dekoracyjne okładziny ścienne

Tapety flizelinowe nowoczesne okładziny ścienne

Elegancka tapeta ścienna z efektem 3D

kreatywna tapeta z włókniny biała okładzina ścienna