Okładziny ścienne

Dekoracyjne blaty kwarcowe i panele ścienne firmy CaesarStone

okładzina ścienna jadalnia biały efekt 3d

Jeśli nie lubisz eksperymentować z kolorami, upiększ swój dom ciekawymi teksturami i efektami 3D! Te dekoracyjne Blaty kwarcowe i panele ścienne z CezarKamień przekształć każdą nudną ścianę i blat kuchenny w modny element przyciągający wzrok o fascynujących właściwościach wizualnych i namacalnych.

Blaty kwarcowe przez Caesarstone

blaty kwarcowe kuchnia biała koronka w kwiaty Caesarstone Motivo

Firma CaesarStone powstała w 1987 roku i jest pionierem w produkcji blatów kwarcowych. W dzisiejszych czasach idą o krok dalej innowacyjność. Dzięki opatentowanemu procesowi polerowania tworzą kontrastujące matowe i błyszczące powierzchnie kwarcowe. Kolekcja Motivo prezentuje wysoką jakość Blaty kwarcowe i panele ścienne o subtelnym designie, który harmonijnie łączy funkcję i estetykę.

Blaty kwarcowe w łazience – Motivo Lace

czysto białe płyty kwarcowe łazienkowe cezarstone

Seria CaesarStone Motivo może być używana w wielu różnych zastosowaniach. Okładzina ścienna w salonie, jako blat kuchenny lub lustro kafelkowe na tylnej ścianie kuchni lub w łazience, ten materiał kwarcowy jest idealny do wszystkich koncepcji pomieszczeń. Kolekcja dostępna w dwóch wersjach. Motivo Lace to wyrafinowany wzór inspirowany klasyczną kwiecistą koronką. Dzięki matowemu, białemu wyglądowi projekt wygląda elegancko i wyrafinowany, idealny do sypialni, łazienki, salonu lub przedpokoju.

Motivo Krokodyl w kolorze czarnym

cezarstone motivo krokodyl okładzina ścienna kwarc

Dla kontrastu jest czarny wzór – Motivo Clocodile. Ten dramatyczny Blaty kwarcowe dzięki egzotycznemu wyglądowi skóry krokodyla wprowadzą luksus do każdej przestrzeni życiowej, takiej jak kuchnia, jadalnia, kino domowe czy łazienka. Ta wersja dostępna jest również w kolorze białym.

biała koronka na ścianie

dekoracyjne panele ścienne z kwarcu cezarstone biały

Motivo Krokodyl w kolorze białym

dekoracyjne panele kwarcowe cezarstone biały krokodyl

łatwe w pielęgnacji powierzchnie kwarcowe

blaty kwarcowe z kolekcji caesarstone motivo

dekoracyjne panele ścienne

blaty kwarcowe panele ścienne czarny krokodyl cezarstone

czarny blat w kuchni

blat kuchenny kwarc czarny relief cezarstone

Motivo Krokodyl autorstwa CaesarStone

blat kuchenny cezarstone czarny kwarc