Odchudzanie, fitness

Jogging zamiast fitnessu? Zalety biegania w skrócie

trening biegowy to świetna zabawa szczęśliwi razem sprawiają, że jesteś szczupły

Nawet jeśli spędzasz czas w centrum fitness przez kilka tygodni, dobre wyniki przyjdą dopiero po włączeniu biegania do swojego programu ćwiczeń. Zrób to, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się płaskim brzuchem. Pierwszy z licznych Zalety podczas biegu już tam jest!

Dlaczego powinniśmy dbać o zdrowotne korzyści biegania??

Równomierna dystrybucja tłuszczu Odżywianie Tłuszcze trzewne otaczają niebezpieczne narządy wewnętrzne

Tłuszcze brzuszne i biodrowe zagrażają zdrowiu, ponieważ otaczają narządy wewnętrzne, a zwłaszcza układ trawienny, co powoduje, że tak zwane tłuszcze trzewne zwiększają ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2 i chorób układu krążenia. Według badań przeprowadzonych przez Duke University Medical Center, zdrowie wyróżnia się Korzyści z biegania poprzez szybsze usuwanie tych trzewnych tłuszczów w porównaniu do wyniku treningu mięśni.

Nawet jeśli uważasz, że masz normalną wagę, musisz stale dbać o równomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Na szczęście tłuszcze trzewne są znacznie łatwiejsze do usunięcia niż tłuszcze podskórne.

Odkryj ważne dla Ciebie zalety podczas biegania

jogging rodziny zabawa wolny czas blisko natury sportowe ubrania bądź fit

Biegaj tak, jak lubisz – szybciej lub wolniej. Ważne jest, aby pokazać wytrwałość i wytrwałość wokół Korzyści z biegania móc zapamiętać.

Podczas biegu należy najpierw obserwować maksymalny rytm serca. Nie przekraczaj tego limitu! Aby rozpocząć spalanie tłuszczu, dążyć do określonej intensywności stresu sercowego. Zapewnia to optymalne zużycie kalorii, a w konsekwencji skuteczną utratę wagi.

Początkujący powinni raczej wolniej biegać i stopniowo zwiększać tempo. Jeśli czujesz się niekomfortowo, zbyt mocno się pocisz, ciężko oddychasz i nie możesz już mówić, lepiej przestań! Po krótkiej przerwie około 5 minut odejdź, ale z mniejszą intensywnością. Zaleca się pozwolić sobie na takie wyrwanie się co 10-15 minut. Ponadto zawsze powinieneś kontrolować tętno, gdy masz taką możliwość.

W końcu potrzeba około 12 tygodni, aby masa trzewnych tłuszczów w ciele wyraźnie się zmniejszyła.

Wspólne bieganie jest jeszcze przyjemniejsze

biegając razem dziewczyny spalają gruby uśmiech czują się dobrze

Ciesz się dobrym samopoczuciem podczas biegania

zalety biegania dobre samopoczucie ciesz się zdrowymi kilogramami natury

Bieganie sprawi, że będziesz szczupła i w doskonałej formie

intensywność biegu tętno sport pozostań szczupły schudnij kontrola wagi