Obszar patio

Wypoczynkowe meble ogrodowe dla relaksującej oazy dobrego samopoczucia

dla czystego relaksu

Kto nie lubi leżeć na tarasie w ciepły, słoneczny letni dzień i tam opalać się lub rozmawiać z rodziną lub przyjaciółmi? Aby jednak zapewnić doskonały komfort, niezbędne są również odpowiednie meble ogrodowe. Najlepiej nadają się do tego Wypoczynkowe meble ogrodowe. Możesz z nich stworzyć drugi salon, tylko tym razem będzie na zewnątrz.

Wypoczynkowe meble ogrodowe dla maksymalnego komfortu i relaksu

Leżak rattanowy z tapicerką

Wypoczynkowe meble ogrodowe różnią się od zwykłych mebli ogrodowych na kilka sposobów. Charakterystyczną cechą jest to, że są niskie i mają szerokie siedzisko wykonane z miękkich poduszek. Gwarantuje to maksymalny komfort i relaks. Dzięki stworzonemu wyglądowi masz wrażenie przebywania w salonie. I tak powinno być. W końcu nie bez powodu mówi się, że taras powinien być przedłużeniem wnętrza.

Materiały do ​​mebli ogrodowych wypoczynkowych

w-świetnym-projektowaniu-w-zielonym

Meble wypoczynkowe w większości wykonane są z rattanu lub polirattanu, sztucznej odmiany rattanu. To również nadaje im typowy wygląd. Ale jeśli szukasz odpornych na warunki atmosferyczne mebli ogrodowych, których nie musisz chować za każdym razem, gdy pada deszcz, powinieneś unikać rattanu. Masz również możliwość wyboru różnych kolorów dla polirattanu. Wybierając poduszki na meble wypoczynkowe, należy również zadbać o ich odporność na warunki atmosferyczne, abyś mógł długo cieszyć się meblami wypoczynkowymi. Składają się ze skóry lub tekstyliów wykonanych z włókien syntetycznych. Są również łatwiejsze do czyszczenia. Jednak zimą meble te trzeba schować. Ponieważ są bardzo duże, potrzebują również dużo miejsca. Powinieneś o tym wiedzieć przed zakupem.

Warianty

Leżak wykonany z drewna z tapicerką

Jeśli zdecydowałeś się teraz zaaranżować swój taras z meblami wypoczynkowymi, masz szeroki wybór mebli do wyboru. Oczywiście najbardziej praktyczną rzeczą jest zestaw. Zwykle składa się z foteli, które można przekształcić w leżankę z dużym stołkiem, sofą i stolikiem kawowym. Ale oczywiście możesz też się różnić. Na tarasie doskonale urządzonym na lato nie powinno zabraknąć leżaków. W tym celu oferowana jest szeroka gama modeli o różnych kształtach i wzorach. Wypróbuj meble ogrodowe przed zakupem, aby upewnić się, że również Ci się przytulnie.

Łóżka ogrodowe

Łóżko zewnętrzne z tapicerką

Szczególnie popularne i efektowne są wypoczynkowe meble ogrodowe w postaci łóżek zewnętrznych. Istnieje również szeroka gama wzorów. Być może słyszałeś również o oryginalnym łóżku Cocoon Lounge, które zachwyca swoim designem i komfortem. Łóżka zewnętrzne można zasłonić lub samemu zaprojektować abażur w postaci pergoli i zasłon. Daje Ci to idealne miejsce na spędzenie romantycznych godzin we dwoje, podczas liczenia spadających gwiazd pod rozgwieżdżonym niebem.

Twoja własna oaza lounge

dla-dwóch-na-relaks

Świetne modele i pomysły projektowe na meble ogrodowe do salonu można znaleźć w poniższej galerii zdjęć. Możesz tam czerpać inspirację z szerokiej gamy modeli, aby znaleźć idealne połączenie na własny taras. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, jednego możesz być pewien, a mianowicie, że po ciężkim dniu pracy masz gwarancję pełnego relaksu. Ciesz się ciepłym latem w swojej osobistej oazie salonu!

W świetnym stylu retro

z-lokiem-vintage-obok-basenu

Ciesz się słońcem

z jasnym wykończeniem z polirattanu

Salon-w-ogrodzie-z-rattanowymi meblami

Pokrycie-deszcz-i-śnieg

Poduszki-kieliszki do wina-stoły-fotele ogrodowe