Obszar patio

Pomysły na meble ogrodowe na lato 2012

nowoczesny stół z meblami ogrodowymi,

Czy potrzebujesz Meble ogrodowe Pomysł na swój ogród, patio lub taras? W środku lata każdy chce spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. A co jest lepszego niż możliwość zabawy dla rodziny i przyjaciół we własnym ogrodzie? Jeśli masz wystarczająco dużo wolnego miejsca, możesz przejrzeć nasze pomysły na Meble ogrodowe zainspirować i wybrać odpowiednie leżaki, stoły czy leżanki.

Meble ogrodowe – modele i materiały

meble ogrodowe ze stali nierdzewnej w kolorze niebieskim

Naszą pierwszą sugestią jest przekształcenie Twojego patio w nowoczesny salon – z krzesłami, sofami, stołem, a nawet kominkiem? To ciekawy pomysł, że masz swój Meble ogrodowe Wybieraj w naturalnych kolorach – jasnoniebieski idealnie komponuje się z nowoczesnymi domami z białymi fasadami i basenami. Nieco ciemniejsza drewniana podłoga kontrastuje z jasnymi kolorami i lekką stalową konstrukcją mebli. Natomiast nasza druga propozycja – drewniana sofa ze szklanym stolikiem, dużym szklanym stołem i wolnostojącym kominkiem bardziej przypomina wnętrze niż patio. Przytulne meble są ustawione pod ochronnym dachem, dzięki czemu można usiąść na zewnątrz nawet przy złej pogodzie.

Meble ogrodowe w mocnych kolorach

zielono-żółty-rattan-meble-stolik kawowy

Te rattanowe meble są nie tylko przytulne – tworzą wesołą atmosferę w każdym zielonym ogrodzie. Idealny na mniejsze tarasy, tarasy dachowe czy nawet większe balkony – zielony zestaw przykuwa uwagę każdego. Dużą zaletą tego wariantu jest to, że Meble ogrodowe są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w pielęgnacji. Ponadto są bardzo lekkie i można je łatwo przenosić.

Meble ogrodowe – krzesła – design

nowoczesne bambusowe krzesła ogrodowe

eleganckie-biało-czarno-rattanowe krzesła

Ważną rolę odgrywają krzesła na zewnątrz. Powinny być wygodne i wygodne. Wysokie oparcia i przytulne poduszki dodają przytulności. Konstrukcja jest ozdobiona ciekawymi motywami, dzięki czemu nie jest potrzebna dalsza dekoracja patio. W połączeniu z małym szklanym stolikiem kawowym szybko stworzysz stylowe patio!

KH Christova

Drewniany-meble-tarasowe-wolnostojące-zadaszenie-kominek

Nowoczesne drewniane krzesło o konstrukcji stalowej

nowoczesny basen z drewnianymi meblami