Obszar patio

Nowoczesna buda dla psa – minimalistyczne królestwo dla psa

praktyczna szyba przednia łatwiejsza do czyszczenia

 Niemiecka marka Best Friends Home specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości budów dla psów. Projektanci nadają każdemu domowi niepowtarzalny wygląd i styl. Od szwedzkiego przez purystyczny po kubistyczny styl Bauhausu – każdy znajdzie coś dla siebie nowoczesny dom dla psów oferowany.

Nowoczesny dom dla psa w minimalistycznym stylu – Cubix

Drewno nowoczesne minimalistyczne meble ogrodowe dla zwierząt

Przedsiębiorstwo Najlepsi przyjaciele została założona przez projektantkę Dorię Keppler i menedżera André Heinermanna. Jak sami wyjaśniają koncepcję „Ludzie, którzy interesują się designem i architekturą, szukają estetycznych budów dla psów”. Obaj założyciele firmy zauważyli, że oferta oryginalnych i stylowych budów dla psów na rynku jest ograniczona. Dlatego mają własne nowoczesny dom dla psów zaprojektowane i wyprodukowane. Architekt pomógł im wyprodukować pierwsze cztery modele Cubix, Fairytale, Alabme i Lönneberga. Bajkowy projekt to bajkowy zamek w kolorze różowym. Alabama to klasyczna buda dla psa inspirowana architekturą w USA. Lönneberga to buda w szwedzkim stylu, która zachwyca kolorystyką i pięknym dachem. Absolutną atrakcją dla nas jest zdecydowanie Cubix – minimalistyczny nowoczesny dom dla psów.

Nowoczesna buda dla psa inspirowana Bauhaus

Nowoczesne pomysły na tworzenie królestwa zwierząt

 ten nowoczesny dom dla psów Cubix charakteryzuje się wyraźnymi liniami, purystyczną kolorystyką oraz przeszkloną „elewacją domu”. Psy na pewno będą zadowolone ze światła. Płaski dach psiej budy przyciąga wzrok. Konstrukcja jest nie tylko stylowa, ale także bardzo praktyczna i szybka w czyszczeniu. Budka dla psa wykonana jest z wysokiej jakości i niezwykle trwałych materiałów. Każda chata jest zbudowana z lakierowanego drewna i wyposażona w szkło odporne na stłuczenie. Psie królestwo dobrze znosi niepogodę i jest idealne zarówno do ogrodu, jak i do domu. W zależności od wielkości psa dostępne są trzy rozmiary.

Absolutna atrakcja projektu – płaski dach

Czyszczenie dachu drewnianego na zewnątrz ogrodu

Praktyczny drewniany domek dla psa – detal

Ogród dla psa w kolorze białym z paskiem

Dom dla psa w stylu Bauhaus

średniej wielkości detal w kolorze czerwonym płaski dach

minimalistyczny domek dla psa ze szklaną fasadą

nowoczesny dom dla psów elegancki design modne meble ogrodowe dla zwierząt