Obszar patio

Minimalistycznie wyglądający leżak relaksacyjny „Ladia” autorstwa Michaiła Bielajewa

Anna Polischuk-Model Relax-Lounger Led-Light Mikhail Belyaev Design Möbel

Choć „Ładia” została zaprezentowana jako bujana sofa, to jednak nie buja. Projektant Mikhail Belyaev z Rosji zaprojektował Relaks na leżaku dla firmy Karat i Samsung Staron, a niedawno zaprezentował je na St Petersburg Design Week 2013. Zachwyca ciekawym wyglądem i funkcjonalnością. Rozkładana sofa ma nowoczesny wygląd z miękkim oświetleniem pomieszczenia dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED.

Leżak relaksacyjny ze zintegrowanym oświetleniem LED

Szezlong do mebli zewnętrznych Materiał powierzchni Samsung Staron

Zostało zrobione Relaks na leżaku wykonane ze Staronu® firmy Samsung. Jako materiał solid surface, Staron znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Akrylowa powierzchnia jest niezwykle wytrzymała, odporna na zarysowania oraz łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu.

Leżak Relax Ladia – idealne rozwiązanie do wewnątrz i na zewnątrz

Akrylowa powierzchnia-Ladia Sofa-Lounge Outdoor-Michaił Belyaev Design Week 2013

Ten leżak ze Staronu jest zdecydowanie bardzo elegancki i harmonijnie pasuje do przytulnej domowej atmosfery lub na zewnątrz. Innowacyjne myślenie i kreatywność stojące za koncepcją projektową Michaiła Bielajewa nie mają prawie żadnych ograniczeń. Zintegrowane światło LED zapewnia delikatne oświetlenie projektowanego obiektu i jego otoczenia.

Szezlong zachwyca swoją funkcjonalną estetyką

Ladia Rocking Sofa St Petersburg Rosja Targi Designu 2013

Ladia to dzieło sztuki i funkcjonalny dodatek do prywatnych ogrodów i parków publicznych, gdzie Relaks na leżaku nie tylko przyciąga wzrok i staje się miejscem spotkań, ale wieczorem emituje miękkie światło. Równomierne, miękkie podświetlenie światła Led pobudza wyobraźnię i rozbudza zmysły.

Zabawna i futurystycznie wyglądająca sofa

Targi designu 2013 Rosja Michaił Belyaev leżak ze zintegrowanym oświetleniem LED

Artystyczny charakter Relaks na leżaku prawie zanegowane. Ale ze względu na swój abstrakcyjny wygląd można go porównać do nowoczesnej rzeźby. Prosta sylwetka przypomina wydłużonego gołębia. W przeciwieństwie do tradycyjnych kanap, Ladia oferuje nowoczesne miejsce na stylowy relaks na łonie natury w cichej i relaksującej atmosferze. Ekscentryczny projektant Michaił Bielajew skupił się na problemie zacierania się granic między wnętrzem a zewnętrzem. Huśtawka Ladia jest ergonomicznie zaprojektowana i doskonale sprawdza się w salonach, jako meble relaksacyjne do biur, lobby hotelowych itp..

Zdjęcia: Evgeny Aquarelich, modelka: Anna Polischuk

Elegancko zaokrąglone linie

Leżak Relax ze zintegrowanym oświetleniem LED model Anna Polischuk

Petersburg Design Week 2013

St Petersburg-Targi Design-Wystawa Ladia Swing-Chair Fotel bujany

Nowoczesne rozwiązanie na zewnątrz

Meble Staron ustawione na zewnątrz - Karat Samsung Staron

Stolik kawowy Pebble autorstwa Michaiła Belyaeva

Stolik kawowy Pebble - For Karat Samsung - Staron Mikhail - Belyaev Eco-design garden