Obszar patio

Meble rattanowe z charakterem – niezwykły szyk do ogrodu

nowoczesny zestaw mebli ogrodowych z drewna bambusowego z trzema ławkami

Przedstawiamy projektanta, który poprzez swoje Meble rattanowe stał się trendsetterem w swoim rodzinnym kraju. Jego meble nadają przestrzeni zewnętrznej egzotyczny charakter. Byliśmy absolutnie zachwyceni uroczymi krzywiznami i kształtem fali.

Meble rattanowe z zaokrągleniami nadają charakteru przestrzeni zewnętrznej

Meble ogrodowe ławka drewniana poduszka ręcznie robione

Projektant Vito Selma z Filipin wierzy w prostotę. Jest przekonany, że prostota może emanować silną obecnością. Jego Meble rattanowe zachwycają wyrazistym kształtem i nadal mają tajemniczy wygląd. Sama konstrukcja jest futurystyczna, ale materiał – drewno – sprawia, że ​​meble wyglądają przytulnie i przytulnie. Leżaki i stoliki kawowe bardziej przypominają dzieła sztuki lub elementy dekoracyjne. Promieniujesz osobowością – kreatywne natury z pewnością docenią jego kolekcje. Zestaw mebli oferuje trzy miejsca siedzące. Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest miejsce na orzeźwiające napoje. Osoby siedzące mogą spokojnie rozmawiać pod parasolem i odpoczywać na wygodnej ławce.

Meble rattanowe wykonane z drewna – atrakcja w ogrodzie

Drewniany blat szklany blat w kształcie fali ręcznie robione meble ogrodowe

Oprócz eleganckiej grupy siedzisk w kształcie fali, projektantka oferuje również stylowe stoliki kawowe wykonane z drewna bambusowego i szkła. ten Meble rattanowe są produkowane na Filipinach przy użyciu tradycyjnych technik plecionek. Techniki obróbki pozwalają na dużą elastyczność projektową – drewno może przybierać praktycznie dowolny kształt. W ten sposób powstaje połączenie tradycji z nowoczesnością. Estetyka funkcjonalna – tak można opisać meble z kolekcji Geo. Podobnie jak w przypadku linii produktów Baud, które inspirowane były morzem, na koncepcję wpłynęła natura. Podczas gdy ławka imituje siłę wody i ruch fal, Geo stara się stworzyć relację z ziemią. Stoły łączą powietrze z ziemią i mają oryginalny kształt imitujący krajobraz.

Stolik kawowy o stylowym wyglądzie

Licznik ze szkła stołowego z drewna bambusowego

Kolekcje inspirowane są naturą

Stolik kawowy z drewna szklanego oryginalna konstrukcja konstrukcjiRęcznie robione meble z drewna

Proces produkcji stołu z detalami z drewna

Oryginalna konstrukcja drewniana

Meble ogrodowe ze szkła drewnianego, widok z boku