Obszar patio

Betonowe płyty chodnikowe od KAZA przypominają spękany grunt

Betonowe płyty chodnikowe Złudzenie optyczne Wiosenny ogród

Nowy piękny projekt został niedawno zaprezentowany przez Hugo Bugga podczas pokazu kwiatów w Chelsea. ten Betonowe płyty chodnikowe są inspirowane naturą i wyglądają jak spękana gliniasta ziemia.

Betonowe płyty chodnikowe – projekt z Anglii

Elementy wodne w ogrodzie wiosenne kwiaty ławka ogrodowa wysoka trawa

Przedsiębiorstwo Hugo Bugg jest jedną z najbardziej znanych firm zajmujących się architekturą krajobrazu w Wielkiej Brytanii. Nie bez powodu – ogrodnicy tworzą małe oazy, w których główną rolę odgrywa natura. I oczywiście żadna zwykła ścieżka ogrodowa nie nadaje się do pięknego wiosennego ogrodu. Dlatego architekci krajobrazu do nowego projektu we współpracy z firmą KAZA Betonowe płyty chodnikowe które wyglądają jak popękane gliniane podłogi. Kostki, prezentowane na wystawie kwiatów w Chelsea, zostały nagrodzone.

Betonowe płyty chodnikowe zwracają uwagę na kryzys wodny

Betonowe płyty chodnikowe z dala od natury

Piękna mozaika składa się z 54 pojedynczych elementów. Każdy detal jest najpierw wykonywany indywidualnie, a następnie łączony z innymi za pomocą innowacyjnego systemu. W ten sposób montaż na miejscu jest znacznie łatwiejszy – w samym ogrodzie płyty betonowe układa się po prostu jako całość. Płytki mają jeszcze jedną zaletę – podobnie jak spękana podłoga przepuszczają wodę i dzięki temu schną znacznie szybciej niż zwykłe płyty betonowe.

ten Betonowe płyty chodnikowe wykonane są w kolorze jasnoszarym – jedyne, co można stwierdzić, że nie są dziełem natury, to kolor.

Z jego projektem dla Betonowe płyty chodnikowe Hugo Bugg chciał uświadomić ludziom kryzys związany z wodą i przedstawić praktyczną, oszczędzającą wodę alternatywę dla zwykłych odskoczni.

KAZA Concrete to firma, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych designerskich płyt chodnikowych. Beton to dla nich uniwersalny materiał, który można wykorzystać nawet do tworzenia nowoczesnych dzieł sztuki.

Piękny ogród z wiosennymi kwiatami i małym oczkiem wodnym

Płyty chodnikowe Projekt ogrodu wodnego w Anglii

Betonowe płyty chodnikowe mają fascynujący naturalny wygląd

Układaj nowoczesne, stylowe płytki mozaikowe z betonu

Ponad 54 pojedyncze detale są ze sobą połączone, dzięki czemu ostatecznie powstaje ta piękna mozaika

Układanie 54 pojedynczych części, wzór mozaiki

Prosty montaż na miejscu jest możliwy dzięki innowacyjnemu systemowi montażu

Płytki podłogowe Ogród Ścieżka Patio Flower Show Anglia

Płyty betonowe przypominają spękaną gliniastą glebę i powinny zwrócić uwagę na globalny kryzys wodny

Układanie pomysłów na betonowe ścieżki ogrodowe