żłobek

Przewijak w pokoju dziecka – 10 funkcjonalnych, słodkich pomysłów

Przewijak w pokoju dziecka -max-drewno-biały-jasny-słoń-dywan

Jeden Przewijak w pokoju dziecka to mebel, który może znacznie ułatwić rodzicom codzienne życie. Małe dziecko jest przewijane kilka razy dziennie, a wygodny obszar tego typu z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania pod spodem z pewnością będzie zaletą. Odpowiednia wysokość, szuflady i przegródki, w których można schować ściereczki, pieluchy i wszystkie niezbędne akcesoria w zasięgu ręki, sprawiają, że ten mebel jest tak popularny. Zaletą tego mebla jest to, że można go szybko przerobić, a później, gdy pokój dziecka stanie się pokojem dziecięcym, można go również wykorzystać.

Funkcjonalny przewijak w pokoju dziecka to oszczędność czasu i miejsca

Przewijak w pokoju dziecka -RODZINNY-GARAŻ-kolorowe-szuflady-przedziały-ciekawe-nowoczesny-design

Famille Garage autorstwa Alexandra Seifrieda dla Richarda Lamperta to funkcjonalny mebel, który z biegiem lat można przeprojektowywać wraz z rozwojem dziecka. W razie potrzeby możesz przekształcić przewijak, tworząc stolik lub małe łóżko. Zastosowane materiały są bezpieczne dla dzieci i produkowane w sposób zrównoważony.

Przewijak w pokoju dziecka jak z bajki

Przewijak w pokoju dziecka-łukowa-forma-szuflada-woluta-różowa-mata-bols

Projektanci z Belgii stworzyli serię mebli specjalnie dla małych dziewczynek, które zawsze marzą o świecie bajek i księżniczek. Typowe dla wszystkich części kolekcji „Volute” są zaokrąglone kształty i bogata kolorystyka, które są dostępne w formie matowej lub błyszczącej.

Przewijak w pokoju dziecka -biała-łukowa-woluta-matematyka-by-bols-łóżeczko dziecięce

Przewijak w pokoju dziecka – przesunięte przegródki do praktycznego wykorzystania

Przewijak w pokoju dziecka -madaket-mathy-by-bols-faecher-offset-design-drewno

Madaket to, podobnie jak inne prace belgijskiego projektanta, praktyczny przewijak do pokoju dziecka, który później może znaleźć nowe zastosowanie. Ułożone naprzemiennie przegródki i małe szafki oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania kilku rzeczy. Prosta konstrukcja tego mebla i innych elementów z serii pozwala na funkcjonalne kombinacje, które doskonale nadają się dla wszystkich grup wiekowych.

Przewijak w pokoju dziecka -madakett-mathy-bols-szara-przegroda-odsunięcie-drzwi-szafka

Funkcjonalny design – przewijak w pokoju dziecka z kilkoma funkcjami

Przewijak w pokoju dziecięcym -leander-jasne drewno-półka-biała-słodka

Leander  to przewijak i biurko w jednym. Możesz regulować wysokość, a po upływie czasu owijania po prostu przesuń górną płytę w dół. Szufladę można wyjąć i powstaje praktyczne biurko.

Kiedy przewijak staje się biurkiem

Przewijak w pokoju dziecka-leander-jasne drewno-laptop-biurko-stacja robocza

Oszczędzający miejsce przewijak na kółkach

Przewijak w pokoju dziecka -nowoczesny design-uściski-fabryka-harlem-weiss-role

Kolekcja Harlem autorstwa Fabryka Uścisków oraz wszystkie inne meble producenta wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, zrównoważonych. Prosta i funkcjonalna komoda może służyć do kąpieli dziecka. Wystarczy zdjąć przewijak i w jego miejsce wstawić wannę. Kółka z korkami umożliwiają również stosowanie w mokrych pomieszczeniach.

Nowoczesność spotyka się z klasyką

przewijak-pokój dziecka-alma-brąz-gitara-okno-futro-dywan-łóżeczko-nbaby

Alma to komoda o nowoczesnym designie wykonana z litego drewna brzozowego. Nasadka do przewijania jest zdejmowana i gwarantuje dalsze użytkowanie po upływie czasu wymiany. Model dostępny w wersji ciemnej i jasnej.

Zmiana stołu-pokój dziecięcy-alma-drewno-jasna-cegła-ściana-miś-okno

Mały i praktyczny bez ostrych krawędzi

Zmiana stołu-pokój dziecięcy-luxo-brązowy-biały-drewno-wygląd-ściany-kolor-niebieski

Luxo to przewijak w pokoju dziecięcym, który w całości zaprojektowany jest w kolorze białym lub z frontami w ciemnym drewnie i łączy tradycję z nowoczesnym wzornictwem. Miękki, lekko zakrzywiony kształt i zintegrowane uchwyty tworzą atrakcyjną powierzchnię. Zastosowane materiały nie zawierają formaldehydu i są produkowane w wysokim standardzie. Konstrukcja składa się wyłącznie z litego drewna i nie posiada mniejszych dodatkowych części ani ostrych krawędzi.

Przewijak-pokój dziecięcy-luxo-biały-mały-nowoczesny-szufladowy-kolor-brązowy

Przewijak-pokój dziecięcy-czarny-biały-szuflady-łóżeczko-parkiet-podłoga-obraz-ściana

Biały prosty przewijak w pokoju dziecka

Przewijak-pokój dziecięcy-białe-szuflady-pokój dziecięcy-łóżeczko dziecięce-miejsce na placu

Vetro charakteryzuje się nowoczesnym, innowacyjnym designem oraz prostym i stylowym wyglądem w pokoju dziecięcym. Miłośnikom stylu skandynawskiego z pewnością spodoba się przewijak w pokoju dziecka. Przystawka do przewijania jest zdejmowana, dzięki czemu komodę można również inaczej wykorzystać.

Tradycyjnie w bieli – typowo skandynawski design

Przewijak-pokój dziecięcy-biały-pokój-skandynawski-design-oliver-meble

Biały przewijak w pokoju dziecka Meble Olivera to świetny przykład klasycznych skandynawskich mebli do strefy dziecięcej. Mebel charakteryzuje wyraźne linie, biały matowy kolor, proste kształty oraz doskonałe wzornictwo wykonane z wysokiej jakości drewna. Czego więcej można chcieć??

Klasyczne dwukolorowe meble do pokoju dziecięcego

Przewijak-pokój dziecięcy-max-jasnoniebieski-biały-drewno-klasyczny-jeszcze prostokątny

Przewijak Maxx emanuje urokiem i romantycznym wyglądem starych klasycznych mebli w bardziej nowoczesny sposób. Model dostępny w kolorze białym z akcentami w różnych delikatnych odcieniach. Ten mebel, wyprodukowany w USA, stanowi współczesną odmianę amerykańskiego stylu wiejskiego.