żłobek

Łóżko na antresoli dla dzieci i młodzieży – nowoczesne meble dziecięce firmy Mimondo

łóżko piętrowe dzieci młodzież pokój dziecięcy plac zabaw

Istnieje wiele nowoczesnych mebli dziecięcych i projektów łóżek do przedszkola. To Łóżko na antresoli dla dzieci ale jest jedną z najlepszych alternatyw – oszczędza miejsce i często służy jako plac zabaw dla najmłodszych. Chcemy mieć dwa modele łóżeczek dziecięcych od Mimondo obecny. Wśród ich zalet jest możliwość korzystania z łóżka również przez młodzież i osoby dorosłe.

Łóżko na antresoli dla dzieci i młodzieży – zabawa i oszczędność miejsca

łóżko na antresoli dla dzieci mimondo design białe drewno

Łóżka Mimondo zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dzieciom maksymalny komfort i funkcjonalność. Prezentowane są w dwóch modelach – łóżko pojedyncze “Wave 1” i łóżko piętrowe “Wave 2” dla dwóch osób. Ten Łóżko na antresoli dla dzieci ma niepowtarzalny design, jakby ukształtowany przez nowoczesną architekturę. To bardzo praktyczny i ciekawy pomysł dla dzieci. Zamienia się w najbardziej lubiany mebel w przedszkolu, ponieważ mogą się tam wspinać, bawić i chować. A jeśli martwisz się o swoje bezpieczeństwo, sprawdź solidną konstrukcję i schody. Bez smutków!

Łóżko na antresoli dla dzieci z Mimondo

łóżko piętrowe dla dzieci miejsce do przechowywania pod łóżkiem

Jego prosta konstrukcja pasuje do każdego pomieszczenia i stylu. Łóżka są pomalowane na neutralny biały odcień, więc są idealne zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Ten Łóżko na antresoli dla dzieci nadaje się również dla młodych ludzi, którzy nie chcą rezygnować z dzieciństwa.

 Łóżko na antresoli dla nastolatkówłóżko na poddaszu dla dzieci nastolatki pomysły projekt mimondo

Łóżko piętrowe dla rodzeństwa o stabilnej konstrukcji

Łóżko piętrowe dla dzieci, dla rodzeństwa, białe, stabilna konstrukcja

nowoczesne pomysły na meble dla dzieci – zajmujące mało miejsca łóżko piętrowełóżko na antresoli dla dzieci i młodzieży mimondo pomysły na meble dziecięce

WAVE2 by Mimondo – nowoczesne łóżko piętrowe

Łóżko piętrowe dla dzieci WAVE2 by Mimondo białe schody drewniane

Łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego o prostym designie

pokój dziecięcy z wysokim pojedynczym łóżkiem mimondo