żłobek

Naklejki ścienne w pokoju dziecięcym – jakie tematy są popularne?

Tematyczne naklejki ścienne-w-żłobku-safari-słoń-żyrafa-ptaki-kolorowe

Urozmaicić pokój dziecięcy, ustawiając efektowne akcenty za pomocą naklejki ściennej w pokoju dziecięcym. Używaj pomysłowych motywów, które zachęcają dzieci do zabawy. Do tego nadają się ulubione filmy, niektóre zwierzęta lub całe motywy i krajobrazy. Mały wybór przykładów na to Naklejka ścienna w przedszkolu, które są podzielone na większe tematy, które teraz chcielibyśmy Wam przedstawić. Zobacz, jak możesz połączyć kilka tatuaży, nie sprawiając, że wydają się zbyt nachalne, ale zabawne i daj się zainspirować!

1. Naklejka ścienna w pokoju dziecięcym z bajek

Naklejki-ścienne-w-przedszkolu-dziewczyny-Disney-bajki-bajki

Postacie z kreskówek to zawsze dobry wybór. Wybierz te, które pochodzą z ulubionego filmu lub filmów Twojego dziecka. Możesz zostawić to z jednym filmem lub połączyć kilka i pozwolić im spotkać się w pokoju Twojego dziecka. Jeśli nie masz pewności, z których postaci Twoje dziecko byłoby najbardziej szczęśliwe, usiądź i porozmawiaj o tym razem.

Naklejka ścienna z komedii przygodowej Samoloty

Pomysły-naklejki-ścienne-w-żłobku-samolot-kreskówki-Pixar

Naklejka ścienna Puchatek Puchatek

Ścianka-tatuaż-w-żłobku-pu-niedźwiedź-i-tygrys-motywy-kreskówek

2. Naklejka ścienna w pokoju dziecięcym z motywem oceanu

pomysły-naklejki-ścienne-w-żłobku-chłopcy-ośmiornica-ocean-motyw-farba-ścienna-niebieska

Możesz również wesprzeć ten motyw farbą ścienną. Odpowiednie są odcienie niebieskiego i niektóre zielone. Wybierając tatuaże Ty lub Twoje dziecko możecie puścić wodze fantazji. Zapytaj dziecko, jakie zwierzęta preferuje, pokazując mu wiele przykładów. Nadają się ryby, ośmiornice, kraby, wieloryby, a nawet syrena.

Naklejki ścienne łódź podwodna

Naklejka ścienna-w-przedszkolu-pokój-dziecięcy-ocean-ocean-umeblowanie-motyw

Podwodny świat

Naklejka-ścienna-w-przedszkolu-łazienka-ocean-motywy-ryba-żółw

3. Naklejki ścienne do dżungli tematycznej wyposażenia 

Naklejki-ścienne-w-przedszkolu-popularne-tematyczne-naklejki-zwierzeta

Dżungla to bardzo popularny motyw naklejek ściennych w pokojach dziecięcych. Jednym z powodów jest to, że dzieci lubią zwierzęta, a dżungla daje wiele możliwości ich przedstawienia w dziecięcym pokoju. Na przykład spójrz na tę kombinację kilku naklejek ściennych w postaci zwierząt. Mebel jest wykorzystany w efektowny sposób, np. aby małpa zwisała z okna lub aby tygrys mógł odpocząć na drzwiach. Na włączniku światła siedzi żaba.

Tatuaz-scienny-w-pokoju-dzieci-kolorowy-zwierzeta-dzungli-slodkie-motywy-kolorowe

Naklejka ścienna-w-żłobku-pokoje-dziecko-przyjaciele-zwierząt-panda-małpa-żyrafa

4. Naklejki ścienne na temat lasu

Naklejka ścienna-naklejka-ścienna-w-przedszkolu-pokój-dzieci-leśny-drzewo-ptaki

Las jest również porównywalny z dżunglą. Tutaj również masz wybór między wieloma zwierzętami, czy to jelenie, niedźwiedzie, jeże, lisy czy sowy. Oczywiście nie powinno też zabraknąć drzew. Ale wystarczy jeden z przedstawionych jako przedstawiciel lasu. Można również bawić się kolorami. Zarówno typowo leśne kolory, jak i delikatne pastelowe odcienie nadają się do tego tatuażu ściennego w pokoju dziecięcym, zwłaszcza jeśli jest to pokój dziewczynki.

Naklejka ścienna-w-pokoju-dziecka-popularny-temat-leśne-drzewo-lis-jeż-królik-ptaki

Naklejka ścienna-w-żłobku-dziecięca-drzewo-sowa-jeż-wiewiórka-curlicue

5. Inne tematy tatuażu ściennego w przedszkolu

zabawne-naklejki-na-scienne-w-przedszkolu-pomysly-dom-na-choince-na-wiejska

W pokoju można rozmieścić wiele naklejek ściennych przedstawiających ten sam motyw. Należy jednak zadbać o to, aby pokój nie wydawał się zbyt zatłoczony. Ten przykład pokazuje ogród z dużą ilością zwierząt domowych, ptaków i domkiem na drzewie. Motyw ogrodu jest również wspierany przez zielony kolor.

Dinozaury są nadal bardzo popularne wśród dzieci. Z tego powodu jest bardzo możliwe, że Twoje dziecko również będzie zadowolone z tatuażu ściennego w przedszkolu, który przedstawia ten temat.

Naklejki na ścianę w przedszkolu z dinozaurami

Wiele dzieci marzy też o kosmosie i zostaniu astronautą. Wesprzyj to marzenie z pomysłowym tatuażem ściennym w przedszkolu, który dokładnie to przedstawia.

Naklejki na ścianę w żłobku