żłobek

Drewniane zabawki dla dzieci i niemowląt – z miłości do zabawy

Chodzik-dla-dziecka-z-kostkami

A Drewniane zabawki dla dzieci a raczej dla mniejszych krasnali w naszej rodzinie zawsze jest to, co należy kupić lub oddać. Zabawa leży w naturze dzieci, zdrowe jest otrzymywanie wsparcia dla rozwoju dziecka w fazie wzrostu, ponieważ tata i mama z pewnością wiedzą, które zabawki będą odpowiednie na kiedy. W tym artykule przedstawiono małą pomoc dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, co jest najlepsze dla ich ukochanej!

Drewniane zabawki dla dzieci, które od najmłodszych lat odkrywają świat

Kostki motoryki wykonane z drewna

Drewniana zabawka dla dzieci wywołuje wielką euforię w małym świecie odkrywców. Rodzice zachęcają dzieci, podając najpierw dziewczynce lub maluchowi chwytak, a gdy dziecko zacznie raczkować, dają mu pierwsze drewniane zabawki do popychania. I tu zaczyna się zabawa dla młodszych i starszych! Mały kolorowy króliczek wzbudza entuzjazm, gdy radośnie podskakuje za marchewką, bawiąc się nią. Pudełko do sortowania wykonane z klonu wspomaga koordynację ruchową dziecka poprzez ułożenie małych kostek, trójkątów lub kwadratów w odpowiednim kształcie. A dla małych koneserów przed pójściem spać możesz otworzyć swoją ulubioną książeczkę z obrazkami z różnymi motywami i odkryć pierwsze zwierzęta lub pojazdy, spotkać inne dzieci w wózkach w parku, zafascynować się zwierzętami morskimi.

Drewniane zabawki dla dzieci, które osiągnęły etap wzrostu chodzenia

Drewniana zabawka do ciągnięcia ze zwierzętami

Kolorowy świat dorastającego dziecka staje się coraz bogatszy i bardziej kolorowy w miarę upływu dni i miesięcy, a mali odkrywcy wyruszają w długie podróże. W każdym razie podróż ta odbywa się drewnianymi zabawkami dla dzieci według najwyższej i najbezpieczniejszej jakości stołu testowego. Od około 18 miesięcy małe nóżki poruszają się tam i z powrotem, a urocze małe paluszki chwytają wszystko, co jest pod ręką. Od tego wieku do cięcia nadają się na przykład zwierzęta do ciągnięcia z drewna, zabawki motoryczne i śniadania, jak również pudełko na klocki lub naturalne klocki z korą.

Różne drewniane zabawki poprawiające zdolności motoryczne

różne-zabawki-ruchowe

Chłopcy mogą spodziewać się tego kolorowego stołu roboczego

Biurko stolarskie dla chłopców

 Kolekcja drewnianych zwierzątDrewniany helikopter przesuwny

Grzechotka-zabawki-dla-dzieci

Koń na hulajnodze z drewna

Rekonstrukcja-grupa-zabawek-z-drewna

Instrument muzyczny wykonany z drewna

Pozytywka Holt ze zwierzętami

Magnes-długopis-drewniana tablica

Aktywności-kości-pierwsze-liczby

 Fortepian-różowo-różowyDrewniany królik do ciągnięcia zwierzątDom Liczb do podłączeniaChwyć samochód-drewno-dla-maluchówGitara-drewno-z-owcamiGaraż-z-samochodami-do-parkowaniaKości do rozwoju motoryki drobnejPierścienie wtykowe-klocki-kostkidziewczyna-i-zwierzeta-w-lesieKulki-gąsienicowe-z-młotkiem-do-wkładki