żłobek

30 pomysłów na pokoje młodzieżowe – dekoracje dla “fajnych” nastolatków

Nastolatki są często trudne do zadowolenia. Być może sam to zauważyłeś, gdy próbowałeś przeprojektować i udekorować pokój młodzieżowy. W tym trudnym wieku, kiedy nastolatki starają się wpasować w świat dorosłych, ich głównym celem jest bycie „cool”. I każdy ma inne wyobrażenie o tym, co jest fajne. „Być cool” dotyczy również Twojej sypialni. Ponieważ nastolatki spędzają w swoim pokoju dużo czasu, musi on wyglądać tak stylowo, jak to tylko możliwe. Mamy tu kilka świetnych Pomysły na pokój młodzieżowy że nawet nastolatki mogą pomyśleć, że są fajne.

pokój młodzieżowy-pomysły-dziewczyna-zdjęcie-tapeta-lilatoene-drzewa-balon-pościel-pastelowe kolory

Kolorowe pomysły na pokój dla nastolatków dla chłopców i dziewcząt

Pokój młodzieżowy-pomysły-pastelowy-niebieski-spokój-pastelowy-żółty-biurko-półki-ścienne

Bez względu na to, jakie hobby lub zainteresowania ma twoja nastolatka, będą chcieli mieć miejsce, w którym będą mogli chronić swoją prywatność przed rodzicami i rodzeństwem oraz spędzać czas tak, jak chcą. Fajny pokój młodzieżowy powinien reprezentować ich zainteresowania, zawierać ulubioną kolorystykę i wykorzystywać różne gadżety jako wystrój. Ale powinno to być również funkcjonalne miejsce z dużą ilością miejsca do przechowywania, w którym nastolatek może w spokoju uczyć się i rozmawiać z przyjaciółmi.

Pokój Tumblr – 50 wspaniałych pomysłów na dekorację sypialni!

Fajne pokoje młodzieżowe dla dziewczynek – pomysły z serialu „Pretty Little Liars”

Biały design do pokoi nastolatków dla dziewczynek & Chłopaki – pomysły na kombinacje kolorów & układ

Pomysły na pokój młodzieżowy – miejsce na relaks i naukę

pokój młodzieżowy-pomysły-chłopiec-ściana-tatuaż-człowiek-grający-gitara-biała-walana-drewniana podłoga

Pozwól nastolatkom wybrać kolorystykę swojej sypialni. Dodaj piękne wzory naklejone lub przyklejone do ściany. Nuty, płyty, znaki pokoju, panoramy miast lub sylwetki to dobry wybór. Naklejki ścienne z hasłami mogą przedstawiać cele i filozofie, takie jak „Szanuj naturę”, „Skate or Die” lub „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie” powinny zawierać oprawione plakaty z ulubionymi gwiazdami nastolatków. Dodaj wygodne meble, takie jak pufy i zamontuj na ścianie telewizor z płaskim ekranem. Bardzo fajne byłoby też oświetlenie pośrednie na suficie lub taśmy LED, które oświetlają niektóre elementy od tyłu.

pokój młodzieżowy-pomysły-dziewczyny-zdjęcia-tapety-motyle-na-ścienny-fensehe

Fototapety stanowią wizualną atrakcję w każdym pomieszczeniu. Ze względu na rozmiar motywy fototapety prezentują się znacznie bardziej efektownie niż plakat. Wybór motywów marzycielskich jest ogromny i sięga od marzycielskich krajobrazów naturalnych po wymarzone samochody i panoramy miast. Dominująca kolorystyka motywu powinna znaleźć się również w innych meblach.

pokój młodzieżowy-pomysły-rodzeństwo-tapeta-fototapeta-grafiti-look

Wybierając odpowiednią ścianę, należy wziąć pod uwagę wysokość i orientację motywów. Najlepsza jest ściana z niskimi meblami. Na przykład łóżko. Dzięki temu motyw pozostaje łatwo rozpoznawalny. Szczególnie pięknie wygląda też, gdy fototapeta jest wyostrzona przez plamy na suficie.

Budka telefoniczna w Londynie

pomysły do ​​pokoju młodzieżowego-dekoracja-chłopiec-czerwony-budka-telefoniczna-foto-tapeta-pufa

Jeśli nie chcesz tapetować całej ściany, możesz oczywiście dostosować wielkość motywu do miejsca, w którym chcesz. Na przykład ta budka telefoniczna w Londynie wygląda bardzo realistycznie w tym pokoju młodzieżowym. Samoprzylepne fototapety są większe i bardziej wyraziste niż obraz, plakat czy płótno XXL.

Naklejki z graffiti zamiast zagłówka

pokój młodzieżowy-pomysły-dekoracje-chłopcy-grafitti-ścienne-łóżko-zagłówek

Tatuaże ścienne są dobrą alternatywą dla fototapet i można je wykorzystać na wiele sposobów. Projekt naklejki powinien oczywiście również pasować do stylu umeblowania i maksymalnie go podkreślać. Tatuaże ścienne w stylu graffiti są oryginalne i fajne. Nowoczesne malowanie wnosi niepowtarzalny urok z ulicy wprost do pokoju młodzieżowego. Czarno-białe lub kolorowe tatuaże graffiti z imponującymi literami przyciągają wzrok.

Fuksja i zieleń to świetny duet kolorystyczny

Pomysły na pokój młodzieżowy deco-fuksja-zielona-meble-kombinowane

Duet kolorów fuksja i zieleń jest świeży i chłodny w tym pokoju młodzieżowym. Intensywne kolory są szczególnie efektowne na białych ścianach. Białe paski, które dodają struktury i ruchu, służą jako stylowe akcenty na ścianie. Pionowe listwy lustra tworzą wrażenie głębi i sprawiają, że małe pomieszczenie wydaje się większe. Czarno-białe fotografie doskonale uzupełniają ogólny obraz i tworzą różne nastroje.

Czerwony i ciemnoszary

pokój-młodzieżowy-pomysły-dekoracja-chłopiec-ciemno-szary-czerwony-wachlarz-muzyki

Czerwień i ciemna szarość to kolejny bardzo udany duet kolorystyczny do pokoju młodzieżowego. Żaden inny kolor nie jest tak energetyczny jak czerwień, jednak tę silną charyzmę można idealnie zrównoważyć z chłodną, ​​subtelną szarością. W tym obiekcie zawsze znajdziesz ten sam odcień czerwieni we wszystkich meblach – poduszkach na sofie, dywanach, roletach okiennych. W przeciwieństwie do tego, odcienie szarości wahają się od szarości gołębi, przez antracyt, po czerń. Ciemna drewniana podłoga stanowi przyjemny kontrast z jasnoszarymi ścianami i jest uzupełniona ciemnymi meblami.

oświetlenie pośrednie na ścianach i sufitach

pomysły do ​​pokoju młodzieżowego-dekoracja-chłopiec-wentylator-muzyka-płaski-telewizor-ścienny-podświetlenie

Efektowne akcenty w pokoju młodzieżowym można ustawić za pomocą oświetlenia pośredniego. Taśmy ledowe są zwykle montowane w suficie podwieszanym, a efekt świetlny rozwija się do pomieszczenia od góry. Światło odbija się również od otaczających ścian. Możesz także wybierać pomiędzy różnymi kolorami światła. Co sądzisz o pośrednim niebieskim świetle pochodzącym zza zamontowanego na ścianie telewizora z płaskim ekranem??

Zielony i czarny

pokój młodzieżowy-pomysły-deco-chłopiec-czarno-zielony

W następnym przykładzie widać udaną kombinację zieleni i czerni. Podłoga ma przyjemny, średnio ciemny odcień drewna i tworzy przyjemny kontrast z białymi ścianami. Fototapety są również skoordynowane kolorystycznie z meblami.

magiczny fiolet do sypialni dziewczyn

pomysły na pokój młodzieżowy dziewczyna-fioletowo-biała-deco-szafa-lustro-drzwi

Kobiety kochają błyszczeć i błyszczeć. Aby to docenić, możesz dodać kilka srebrnych akcentów. Połączenie lustrzanych powierzchni i lśniącej satynowej pościeli nadaje sypialni elegancki akcent.

pokój młodzieżowy-pomysły-deco-czerwony-biały-czarny-drewno-paleta-stolik kawowy

pokój młodzieżowy-pomysły-dekoracja-czarno-biało-czerwono-komiks

pokój-młodzieżowy-pomysły-deko-chłopiec-czarno-biały-motywy-komiksy

pomysły na pokój młodzieżowy dziewczyna-deco-baleriny-zdjęcie-ściana-nowoczesna

pokój-młodzieżowy-pomysły-deko-spadzisty-dach-pomarańczowy-biały-meble

pomysły do ​​pokoju młodzieżowego-dekoracja-chłopiec-dach-smoła-fan muzyki

pokój młodzieżowy-pomysły-deco-mały-pokój-zielony-biały

pokój młodzieżowy-pomysły-deco-dziewczyna-ciemny róż-krem-podwieszany-sufit

pokój-młodzieżowy-pomysły-dekoracje-dziewczynki-spadzisty-dach-czerwono-malowane-nisze

pokój-młodzieżowy-pomysły-dekoracje-otwarte-półki-ścienne-pufy

pokój-młodzieżowy-pomysły-dekoracja-system-regałów-przegroda-pokojowa-sypialnia-nauka

pokój-młodzieżowy-pomysły-dekoracja-biurko-nauka-kącik

pokój młodzieżowy-pomysły-dekoracja-siedzisko-narożnik-ścienny-telewizor

pokój młodzieżowy-pomysły-chłopiec-deco-czarno-białe-zdjęcia-ściana-wielka brytania-charakterystyka

pomysły do ​​pokoju młodzieżowego deco-czarno-biało-biurko-półka stojąca

pomysły na pokój młodzieżowy-chłopiec-czarny-żółty-system-sufitowy-bogaty

pokój młodzieżowy-pomysły-dziewczyna-poddasze-fuksja-kolor-sofa

pokój młodzieżowy-pomysły-dekoracja-kolorowy-sufit-pokojówka-dziewczyna