żłobek

18 łóżek przygodowych dla dzieci i inne pomysły na łóżko na poddaszu dla dzieci

łóżko przygodowe drabinka do wspinaczki dla dzieci rustsche szafka nocna shack kryjówka

Pokój dziecięcy powinien być świetną oazą do zabawy. Bo zwłaszcza, jeśli pogoda nie sprzyja zabawom na dworze, trzeba zapewnić rozrywkę w domu, nie zakłócając spokoju rodziców. A jeśli pokój dziecięcy jest dość mały i nie ma dużo miejsca na zabawki, to trzeba będzie znaleźć inną opcję. To świetny wariant Łóżeczko przygodowe dla dzieci. Oprócz drabiny do wspinania się i zjeżdżalni może oferować wiele innych dodatków. Możesz zobaczyć które dokładnie w naszej galerii. Istnieją również inne łóżka na poddaszu o zabawnym, świetnym designie.

Łóżeczko dziecięce z motywem marynistycznym

łóżko dziecięce przygoda morskie łóżko na poddaszu statek piracka siatka

Jeśli Twoje dziecko jest fanem piratów, z pewnością zachwyci się takim dziecięcym łóżkiem przygodowym. Reprezentuje statek wykonany z drewna i ma oryginalną wycieczkę brzegową wykonaną z drewna i z siatką.

Łóżeczko dziecięce z tyczką do wspinaczki i zjeżdżalnią

łóżko przygodowe dzieci nowoczesne meble projektowanie wnętrz zjeżdżalnia huśtawka siedziska

Dzięki temu dziecięcemu łóżku przygodowemu Twoje dziecko będzie mogło się wyszaleć. Do górnego łóżka prowadzi drabina z okrągłymi otworami. Jest zjeżdżalnia do wyjścia z łóżka i drążek do zjeżdżania.

Łóżko przygodowe dla dziewczyn

dziecięca przygoda łóżko dziewczynka żłobek zamek różowy fioletowy pokrowiec tekstylny slajd

Która dziewczyna nie marzy o życiu księżniczki w romantycznym zamku? Spełnij to marzenie swojej córce dzięki dziecięcemu łóżku przygodowemu, takiemu jak to. Ma pokrowiec z tkaniny, który nadaje łóżku wygląd zamku.

Łóżeczko dziecięce w romantycznym stylu domku na drzewie

Dziecięce łóżko przygodowe romantyczny projekt dziewczyna jasnoniebieski pomysł na domek na drzewie

To, że na zewnątrz jest zła pogoda, nie oznacza, że ​​Twoje dziecko musi zrezygnować z zabawy w domku na drzewie. Przynajmniej nie, jeśli ma tak atrakcyjne łóżko przygodowe dla dzieci.

Zamek dla chłopców

Pomysł na łóżeczko dziecięce z zamkiem na okładkę flagi wianek

To dziecięce łóżko przygody wykonane jest na tej samej zasadzie, co przykład z zamkiem. Pokrowiec tekstylny zamienia łóżko w zamek. Gwarantowana jest również ślizgowa zabawa.

Tropikalne łóżko na poddaszu dla dzieci

łóżko przygodowe dzieci tropikalny design chata drabinka linowa pokój zabaw

Tarzan jest również popularny wśród wielu dzieci. A może Twoje dziecko po prostu lubi motyw dżungli. W takim przypadku możesz wybrać takie dziecięce łóżko przygodowe i dodatkowo udekorować pokój dopasowanymi pluszowymi zabawkami.

Łóżko przygodowe dla dziewczyn

Przygoda łóżko dzieci bawią się meble różowy lina zjeżdżalnia drabina szafa biała

Kolejny przykład łóżka zamkowego można zobaczyć tutaj. Obszar pod łóżkiem przygodowym dla dzieci doskonale sprawdzi się jako kryjówka. Twoja córka otrzymuje swój osobisty zamek, w którym może się wycofać.

Łóżko Adventure dla pilotów

łóżko przygodowe dla dzieci oryginalny projekt samolotu pilot gry koc niebo

Takie łóżko przygodowe dla dzieci szczególnie spodoba się chłopcom. Oczywiście nie oznacza to, że dziewczyny mogą tego nie posmakować. Zaprojektuj resztę pokoju tak, aby pasowała do motywów nieba, mapy lub cokolwiek innego, co przyjdzie Ci do głowy.

Nowoczesne łóżko z domkiem na drzewie

Łóżko przygodowe dla dzieci nowoczesny projekt domek na drzewie drabina łóżko dla gości łóżko dla gości drewniana półka na drzewo

Tutaj również możesz zobaczyć świetny wariant łóżka do domku na drzewie. Ma prostszy design, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych pokojach dziecięcych, ale pasuje też do każdego innego.

Załóż pokój zabaw dla dzieci

łóżko przygodowe dla dzieci chłopcy przedszkole zamek ciemnoniebieski drewniany dywan zjeżdżalnia

Zamek z kryjówką dla chłopców. Twój syn może grać rycerzem, księciem lub królem tak długo, jak chce. Oczywiście działa to szczególnie dobrze z odpowiednimi akcesoriami i kostiumami.

Drewno perforowane na łóżko dziecięce

łóżko przygody dzieci drewno perforowane motywy pokój zabaw pomysł wspinaczka

To atrakcyjne dziecięce łóżko przygodowe wygląda tak imponująco dzięki drewnianym panelom perforowanym w ładne motywy. Dodatkowo łóżko posiada kolorową drabinkę, zjeżdżalnię oraz tablicę do malowania. Obszar pod łóżkiem na antresoli może służyć jako łóżko gościnne lub jako kryjówka.

Nowoczesny design łóżka z kolorowymi akcentami

łóżko przygodowe dla dzieci pomysł na łóżko na poddaszu turkusowy pomarańczowy akcent schody zintegrowane szuflady

Jasne kolory charakteryzują to zapierające dech w piersiach łóżko. Szuflady na wysoki połysk służą jako schody. Stwarza to dużo miejsca do przechowywania zabawek i innych rzeczy oraz tworzy wesołą, nowoczesną atmosferę.

łóżko przygodowe dom dla dzieci łóżko na poddaszu drewniany dach zabawny nowoczesny!

Tutaj możesz zobaczyć kolejne łóżko przygodowe dla dzieci z domkiem na drzewie. Posiada oryginalny kształt dachu oraz okno, które można otwierać i zamykać. Drewniane deski mają różne odcienie kolorystyczne i nowoczesny wygląd.

łóżko przygodowe dla dzieci pomysł na umeblowanie jasnego drewna stół do zabawy

To łóżko dziecięce ma również zabawny wygląd. Osiąga się to z jednej strony dzięki lekkiemu, przyjaznemu drewnu, a z drugiej dzięki kolorowym akcentom, które zastosowano tylko dyskretnie. Jest też stół do gry z krzesłami pasującymi do łóżka przygody, na którym można m.in. malować.

Przygoda łóżko dzieci zamek niebieski czerwony tekstylna komoda zasłony dywan

Przytulne i całkowicie ukryte miejsce do spania jest oferowane w tym dziecięcym łóżku przygodowym. Rezultatem jest atrakcyjny zamek z budką pod łóżkiem.

łóżko przygodowe łóżko dla dzieci pomysł na łóżko na poddaszu schody nowoczesny design szary

Ten pokój dziecięcy jest bardzo nowoczesny z motywem samochodów. Tutaj jednak plac zabaw znajduje się nad łóżkiem, które z kolei przedstawia samochód. Główne kolory to beż, szary i pomarańczowy.

Dziecięca przygoda łóżko biały jasnoniebieski dom projekt drabina okno dywan

Romantyczne łóżko dziecięce w kolorze białym jest w sam raz dla Twojej małej dziewczynki. Ma też okna i ładne zasłony. Obszar pod domkiem na plaży można wykorzystać na miejsce do siedzenia, plac zabaw lub kolejne łóżko.