Moda

Zawieszki z krzyżem – Wciąż modna biżuteria na zimę 2013/2014

biżuteria trend cross dolce gabanna kolekcja zima 2013 2014

Dziś chcemy o tym porozmawiać Trend jubilerski zimą 2013/2014 mówić, a dokładniej o obecności krzyża w propozycjach projektanta na ten sezon zimowy. Krzyż świętuje swój wielki powrót w modowych dodatkach i nie wydaje się to być przypadkowe, projektanci zwracają uwagę z powrotem na odwieczne ludzkie wartości.

Zawieszka z krzyżem jako trend w biżuterii

trend biżuterii kolekcja zimowa dolce gabbana krzyż kolczyki łańcuszek

Użycie krzyża jako ozdoby nie jest niczym nowym. Niektórzy projektanci również uciekali się do tego chrześcijańskiego symbolu tej jesieni i zimy i widzieliśmy różne interpretacje tego chrześcijańskiego symbolu w biżuterii i dodatkach. A wybieg zamienił się w prawdziwy ołtarz. W klasycznych propozycjach błyszczy mroczny romans: naszyjniki, kolczyki i bransoletki z niesamowitą różnorodnością wzorów krzyżyków.

Trend jubilerski na sezon zimowy

krzyż symbole biżuteria trend projektant hit

Krzyż jako element zdobniczy to skrzyżowanie dwóch nurtów – gotyku i baroku, a gdy krzyż powraca do branży modowej, dostrzegamy wpływ dawnej kultury i religii na nasze codzienne życie. Krzyżyk może być luksusowym detalem Twojego stroju, pasującym do tkanin takich jak aksamit i koronka, niezależnie od tego, co łączy się z połączeniami marek modowych, takich jak Alberta Ferretti i Dolce & Gabbanę można zobaczyć.

znane marki modowe

projektant biżuterii trend łańcuszki krzyż wisiorki zima

Jeśli krzyże są duże, nie ma znaczenia, czy opaska jest łańcuszkiem, czy wykonana z innego materiału. Krzyżyki są teraz wbudowane bezpośrednio w bransoletkę lub kolczyki, aby uzyskać fajny wygląd. Ten minimalistyczny wzór krzyży nawiązuje do trendu z lat 90-tych. Salvatore Ferragamo prezentuje je w kolorze srebrnym jako idealne uzupełnienie stroju świadomych mody pracujących kobiet.

Biżuteria i dodatki z krzyżem to świetny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, nie tylko dlatego, że krzyż odpowiada aktualnym trendom w modzie, ale również dlatego, że jest jedną z absolutnych klasyków w modzie.

 Trend w biżuterii zima długi łańcuszek krzyż wisiorek  krzyż wisiorek trend Micah Gianneli Levis łańcuszek krzyż złoty

Alicia Keys biżuteria zimowy krzyż wisiorek Givenchy