Moda

Urocza para – pomysły na stroje dla matki i córki

szykowna-córka-matka-pomysly-kwiaty-ubrania

Nadeszło lato, a my cieszymy się delikatnymi, a czasem mocnymi promieniami słońca i oddechem morza. Nasze dzieci są obok nas i chcemy spędzić razem letnie dni w dobrym nastroju i dużo się śmiać. Na wakacjach czy w mieście jesteśmy kolorowi i ubrani w lekkie tkaniny. Dzieci też. Jeśli masz jedną lub więcej córek, nasze pomysły są dokładnie dopasowane do Twojej sytuacji – ponieważ mamy pomysły na stylizację pary na najpiękniejsze zestawienie – dla matka i córka.

Urocza para – pomysły na stroje dla matki i córki

szykowne-dżinsy-ubrania-córka-mama-lato

Tobie też to się przytrafiło? Twoja córka chce być ubrana tak jak ty. Jest to nie tylko całkowicie zrozumiałe, twierdzą psychologowie, ale też może się spełnić, twierdzą projektanci mody. Wszyscy już wiemy o mocy kolorów jako naturalnych uzdrowicieli w naszym codziennym życiu – dlaczego nie podwoić tej mocy – w tym samym stroju dla dwóch lub więcej kobiet w rodzinie.

Letnia moda dla mamy i córki – Misja możliwa

rodzinna-moda-matka-córka-pomysly-lato

Tutaj znajdziesz pasujące stroje dla mam i córek, są takie urocze i absolutnie urocze. Nasze pomysły na stylizację pary są dla wszystkich stylowych matek z uroczymi małymi dziewczynkami. Więc na pewno będziesz wyglądać świetnie, ładnie i stylowo jednocześnie. Możesz wykorzystać te pomysły i bawić się kolorami i kombinacjami ubrań – użyj naturalnych tkanin, wielu dodatków – jesteście dziewczynami, które mogą mieć również długie włosy. Letnia czapka, szykowna torba czy akcesoria plażowe – w Twoim przypadku wszystko może być podwójne i zabawne.

Szczęśliwa mama też wie, jak sprawić, by dzieci były szczęśliwe

dopasowujące-stroje-córka-i-matka-różowe

Szykowny pomysł w kolorze czarnym – sportowa odzież na fitness lub spacery

matka-córka-stroje-letnie-czarne-deco

Letnia moda dla mamy i córki – styl uliczny z koszulami i czerwonymi butami

matka-córka-moda-lato-ubrania-pomysły

Romantyczne ubrania z koronkowymi i kwiatowymi elementamita sama-ubranka-córka-matka-chic-zdjęcie

Mały marynarz – córka z kapitanem rodziny – mama

rodzinny-strój-córka-matka-ubranka-pomysł

Sukienki w tureckim błękicie z satynowymi paskami

niebieski-ubranie-matka-córka-pomysł-tak samo