Moda

Trendy w modzie 2015 – nowa kolekcja produkowana na drukarce 3D

Moda-Trendy-2015-mały-czarny-mały-plecy-bezpłatny

Na studiach projektantka Danit Peleg stworzyła kolekcję mody jako pracę dyplomową. Same projekty w pełni odpowiadają trendom mody z 2015 roku – na wybiegu dominowały dwuczęściowe garnitury w jednolitym kolorze, ale z atrakcyjnymi wzorami, zwiewnymi spódnicami i crop topami. Ale naprawdę wyjątkową rzeczą w kolekcji był materiał i produkcja ubrań – zostały one wykonane za pomocą drukarki 3D.

Trendy w modzie 2015 – w przyszłości każdy sam będzie projektantem?

Moda-Trendy-2015-czerwona-dwuczęściowa-kamizelka-kobiety

Zainspirowana nowymi technologiami projektantka Danit Peleg zadała sobie pytanie – czy każdy może w przyszłości sam zostać projektantem i producentem odzieży? Zrobiła wiele próbek drukarką 3D i wykonała piękne nowoczesne sukienki, spódnice i kostiumy. Podkreślają kobiecość, są wygodne w noszeniu i mają eleganckie fasony. I co w tym najlepsze – podobnie jak teraz używamy wzorów z czasopism, w przyszłości będziemy mogli kupować programy do drukarek 3D i sami robić w domu ubrania, które lubimy. Czy to może być przyszłość branży modowej??

Trendy w modzie 2015 – podczas pokazu mody zaprezentowano nową odzież 3D

Moda-trendy-2015-crop-top-luźniejsza-spódnica

Atrakcyjne stroje – łącznie 6 strojów – zostały zaprezentowane podczas ceremonii ukończenia szkoły w Izraelu. Pokaz mody obejrzało wiele celebrytów. Publiczność była zachwycona efektem końcowym – my też i nie możemy się już doczekać kolejnego projektu utalentowanej młodej projektantki! Film o procesie twórczym znajdziecie na końcu artykułu.

Nowoczesne ubrania na sezon letni

Trendy w modzie 2015 poncho lato moda nowoczesny strój

Trendy w modzie 2015 – kobieca i elegancka – letnia sukienka w kolorze białym

Moda-trendy-biała-mini-sukienka-geometryczny-wzór-lato-moda

Krój kurtki został opracowany przy pomocy programu komputerowego

Moda-Trendy-2015-Kurtka-3D-Drukarka-wykonana

Proces produkcyjny za pomocą drukarki 3D

Moda-Trendy-2015-Ubrania-3D-Drukarka-Produkcja

Projekt autorstwa Danit Peleg