Moda

Torebka Dolce & Gabbana na latających dronach zapewnia spektakularny początek Milan Fashion Week

dolce & amp; gabbana torebka drony milano wybieg tydzień mody

Duet włoskich projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbana zadziwił publiczność modową podczas Milan Fashion Week 2018 w ostatnią niedzielę. Chociaż dwaj utalentowani projektanci mody zawsze wywołują poruszenie swoimi bogatymi i niezwykłymi pokazami mody, na wybiegu zrobili coś, czego nigdy wcześniej nie robiono. Dolce & Gabbana dała tłumowi niezapomniane i spektakularne otwarcie. Dla nowego Dolce & Kolekcja toreb Gabbana zastąpiła ludzkie modele dronami. Dolce & Torebka Gabbana po drugiej przyleciała z quadrocopterem i zaprezentowała włoską luksusową markę w fantazyjny i oryginalny sposób.

Świetny początek z pływającym Dolce & Torebki Gabbana 

pokaz mody 2018 drony milano wybieg dolce & amp; gabana torebka

Worek za torbą z nowej kolekcji wisieli na małych dronach przy odpowiedniej muzyce w holu nad wybiegiem obok publiczności, która witała wspaniały show frenetycznym aplauzem. Latające drony zostały wykonane przez techników w białym dolce & Fartuchy Gabbana towarzyszyły i kontrolowały za kulisami. Latające, piękne dolce & Torebka Gabbana z zapięciem w kształcie serca to niewątpliwie wyjątkowy początek pokazu.

widzowie na wybiegu dolce & amp; gabana torebka pokaz wybiegu 2018

Przed tym wyjątkowym pokazem lotu nie tylko publiczność, ale także dwaj włoscy projektanci zostali poddani próbie. Pokaz mody został prawdopodobnie opóźniony o prawie godzinę z powodu problemu technicznego. Ponieważ drony są najwyraźniej wrażliwe na zakłócenia, około 600 widzów poproszono z wyprzedzeniem o wyłączenie połączeń Wi-Fi na swoich smartfonach. Po kilku ogłoszeniach i ogłoszeniach w różnych językach nieprzewidywalna awaria została naprawiona, a osiem quadrocopterów przeleciało nad pasem startowym zgodnie z planem i opanowało spektakularne otwarcie.

dolce & amp; gabana torebka prezentacja nowej kolekcji wyjątkowa

Po zaskakującym i emocjonującym starcie eksperci od mody również mogli zobaczyć modelki. Domenico Dolce i Stefano Gabbana zaprezentowali swoją nową kolekcję pod nazwą „Fashion Devotion”. Zgodnie z pomysłami dwóch gwiazdorskich projektantów w sezonie jesień/zima 2018/2019 dominować będą aplikacje, brokat i połyskujący aksamit. Projekty takie jak dresy wyszywane cekinami, oversizowe kurtki dżinsowe ozdobione biżuterią na biegunach, wiele zwierzęcych nadruków oraz czarny płaszcz z futra i pierza, dały jasno do zrozumienia, że ​​moda jest kolorowa i odważna.

fashion week milano drones dolce gabana torebka poleciała

Nowatorską prezentację i kolorowy świat „Fashion Devotion” możecie obejrzeć na poniższym filmie.

wybieg drony nowa kolekcja dolce & amp; gabana torebka

Milan Fashion Devotion Dolce & amp; kolekcja gabbana jesień zima 2018 2019