Moda

Stroje wieczorowe dla pucołowatych kobiet: na to należy zwrócić uwagę przy wyborze

Niezależnie od tego, czy jest to wesele, noc danych z partnerem w operze, czy na balu, kobiety zawsze błyszczą w oszałamiających sukniach wieczorowych na te okazje. Nawet pulchne kobiety mogą przyciągać wzrok dzięki odpowiedniej sukni wieczorowej. To tylko zależy od odpowiedniego modelu. Wyjaśniamy, na co te panie powinny zwracać uwagę przy wyborze stroju wieczorowego i udzielamy kilku wskazówek.

pulchna kobieta w oszałamiającej sukni wieczorowej z bez ramiączek w kształcie litery A

Podkreśl własne zasługi

Kiedy pulchne kobiety noszą coś, w czym czują się komfortowo, również to promieniują. To jest najwyższy priorytet. Bo spora porcja pewności siebie sprawia, że ​​każda kobieta błyszczy, a dzięki Etykieta odzieżowa specjalnie dla kobiet z figurkami Rubensa dostępny jest również pełny wybór mody. Przy wyborze odpowiedniej sukni wieczorowej ważne jest umiejętne zainscenizowanie kobiecych cech i umiejętne zamaskowanie problematycznych miejsc. Ponieważ każda kobieta, bez względu na rzeczywistą wagę i sylwetkę, ma inne atuty, ważne jest, aby je znaleźć i wyeksponować.

Pulchna kobieta w niebieskiej sukni wieczorowej z perłowym haftem

Podkreśl indywidualne mocne strony

Szczególnie kobiecymi atrybutami postaci, które oznaczają płodność i kobiecość, są:

  • Szersze uda
  • Duży biust
  • Rozległy obszar pośladków
  • Smukły tors
  • Bardzo wąska talia

Wiele kobiet, które twierdzą, że te cechy są niepewne. To właśnie te strefy można wspaniale zaakcentować odpowiednim strojem wieczorowym. Sukienka przylegająca do górnej części ciała i dalej opadająca w dolnej części doskonale podkreśla kobiece atuty. Ogólnie rzecz biorąc, gra w szerokie i obcisłe ubrania to dobry sposób dla kobiet z nadwagą na podkreślenie swoich indywidualnych atutów figuratywnych.

odpowiedni strój wieczorowy dla pucołowatych kobiet

Ogólne sztuczki

Zasadniczo strój wieczorowy powinien podkreślać sylwetkę i nie siedzieć zbyt blisko ciała. Kobieta powinna być wygodna i mieć swobodę ruchów. Kolory, które są szczególnie odpowiednie dla puszystych kobiet i podtrzymują smukłą linię, to czarny, granatowy lub ciemnozielony – więc mała czarna to zawsze dobry wybór! Bardzo jasne lub jasne kolory często podkreślają zbędne kilogramy. Tkanina sukienki powinna być lejąca się, lekka i luźna, ponieważ zbyt mocne lub grube tkaniny są niepotrzebne, zwłaszcza jeśli również błyszczą. Absolutną koniecznością są wysokie buty do stroju. Takie, jak i przysiadowe fryzury rozciągają całe ciało i sprawiają, że wydaje się ono dłuższe i szczuplejsze. Należy unikać dużych wydruków i przyciągających wzrok aplikacji.

Figura klepsydry z dużym biustem, wąską talią i szerokimi biodrami

Właściwy projekt

Panie z dodatkowymi kilogramami zwykle mają mały brzuszek, szersze biodra i ciasne uda, albo takie Figurka klepsydry z dużym biustem, wąską talią i szerokimi biodrami. W zależności od figury, są pewne ubrania, które są szczególnie korzystne. Dla kobiet, których obszary problemowe są pierwsze, szczególnie odpowiednie są sukienki w stylu empire z satyny lub szyfonu. Dzięki nim najwęższy punkt znajduje się bezpośrednio pod biustem, dzięki czemu brzuch i uda są umiejętnie zakryte. Z drugiej strony postać klepsydry sprawdza się w długich satynowych sukienkach, ponieważ pośladki są luźno wyrzeźbione wokół.

Suknie wieczorowe w stylu empire ukrywają problematyczny obszar brzucha

Prawdziwy przyciągający wzrok

Jeśli kobiety, które mają więcej do zaoferowania, zastosują się do tych wskazówek i sztuczek, stworzy to smuklejszą linię, doskonale podkreśli poszczególne zalety i sprawi, że będą atrakcją wieczoru w stroju wieczorowym.

puszysta dama w bordowej sukience z paskiem w talii