Moda

Pomysły modowe łączą odzież i akcesoria z technologią

pomysły-moda-technologia-innowacyjne-wzory-biżuteria-ubrania-akcesoria

Jeśli jesteś fanem najnowszych technologii, ucieszy Cię fakt, że można je również łączyć z ubraniami i dodatkami, aby stworzyć wyjątkową modę. ten Pomysły na modę, które chcielibyśmy Państwu przedstawić w tym artykule są nie tylko niezwykle oryginalne, ale również bardzo praktyczne. Od butów z wbudowanymi Mapami Google, przez wodoodporne koszulki po użyteczną opłatę pocztową, jest kilka ciekawych modeli jako pomysłów na modę, na które chciałbyś od razu wydać pieniądze.

Pomysły na modę – wodoodporny t-shirt

pomysły na modę koszulka-wodoodporna-innowacyjna-technologia-mikro

Do wszystkich niezdarnych ludzi, którzy ciągle robią bałagan: Mamy świetną wiadomość, która ułatwi Ci życie. Dzięki Silic-Shirt możesz plamić się tak często, jak chcesz lub nie, ponieważ odpycha wilgoć, dzięki czemu nie powstają plamy. Jak to działa? W przypadku koszulek jako pomysłów na modę zastosowano nanotechnologię, która odpycha wodę. W ten sposób dogodnie zapobiega się również plamom z potu.

Pomysły na modę – bluza nastrojowa

pomysły-moda-bluza-lampki-nastrojowe-led-biały-kołnierz-damski

Zapewne znasz tzw. pierścienie nastroju, które zmieniają kolor w zależności od nastroju. Możesz znaleźć coś podobnego na naszej liście pomysłów na modę z technologią. Ta bluza działa na tej samej zasadzie. Tak zwany „sweter nastroju” zawsze dokładnie wie, jak się czujesz i pokazuje to otoczeniu poprzez określony kolor światła. Płytka drukowana każdej bluzy jest produkowana we własnym zakresie i jest specjalnie dostosowana do każdego klienta.

Biustonosz sportowy do wczesnego wykrywania raka piersi

modowe pomysły sportowe biustonosze czujniki profilaktyki raka

Ta technologia jest szczególnie przydatna. Jest to biustonosz sportowy, który jest wyposażony w czułe czujniki i potrafi wykryć zmiany komórkowe w piersi na bardzo wczesnym etapie. Jest to możliwe dzięki zmianie temperatury w piersi, która pojawia się, gdy rozwija się guz. Takie modowe pomysły są po prostu rewolucyjne! Biustonosz oferuje First Warning System.

Portfel damski z ochroną przed kradzieżą

pomysły-moda-portmonetka-damska-ochrona-przed-kradzieżą-czarna-skóra

Ten portfel z naszych modowych pomysłów nie tylko świetnie wygląda. Jest również zabezpieczony przed wskazaniem częstotliwości radiowej. Zapobiegnie to kradzieży drogą elektroniczną. Zewnętrznie portfela RFID nie można odróżnić od innych modeli, ale ma nad nimi ogromną przewagę.

Inteligentny łańcuch „Bellabeat Leaf”

pomysły-moda-łańcuch-projekt-liści-inteligentne-zdrowie

Czy chciałbyś więcej pomysłów na modę z funkcjami technologicznymi dla kobiet? To akcesorium jest jednocześnie stylowe i praktyczne. Jest to naszyjnik w kształcie liścia z wisiorkiem, którego możesz używać do monitorowania swojego zdrowia. Śledź swój sen, cykl menstruacyjny i ćwiczenia. Akcesorium może również okazać się praktyczne w sytuacjach stresowych. Oferuje pomocne ćwiczenia oddechowe, dzięki którym możesz się ponownie zrelaksować.

bransoletka

pomysły-moda-bransoleta-projekt-ochrona-uv-opaska-skórzana

Ta biżuteria, nazwana „June”, zasługuje na miejsce na naszej liście pomysłów na modę. Elegancka bransoletka jest dostępna w kolorze platyny, złota i brązu. Sama opaska wykonana jest ze skóry. Jest również świetna funkcja, dzięki której akcesorium jest wspaniałe na wakacje na plaży. Ma chronić przed szkodliwymi promieniami UV. Dzieje się tak, ponieważ pokazuje, ile promieniowania faktycznie pochłaniasz, dzięki czemu możesz w ten sposób lepiej zadbać o swoje zdrowie. Zapobiegają rozwojowi różnych chorób i szybszemu procesowi starzenia.

Sukienka z drukarki 3D

pomysły-moda-drukarka-3d-czujniki-projektowanie-nakrycia głowy-biała

Fakt, że sukienka Anouk Wipprecht pochodzi z drukarki 3D to tylko jedna z jej ciekawych właściwości. Dzieje się tak, ponieważ bioczujniki są zintegrowane, które mogą mierzyć różne rzeczy. Jeśli ktoś podejdzie do ciebie zbyt blisko, zapalą się różne diody LED, a aparat z przodu sukienki może robić zdjęcia. Te ostatnie strzelają ludzie, którzy wpływają na twój nastrój. Synapse Smart Dress jako pomysł na modę rozpoznaje to za pomocą czujników umieszczonych w nakryciu głowy.

Pomysły na modę – buty z systemem nawigacji

modne pomysły smart-buty-czerwone-sportowe-styl

Z tymi butami jako pomysłami na modę wspaniale dogadujesz się we wszystkich zagranicznych miastach. Zamiast ciągle patrzeć na wyświetlacz smartfona podczas wyszukiwania określonej ulicy lub miejsca, Twoje buty ze zintegrowanymi Mapami Google zapewniają szybkie dotarcie do celu. Są one połączone z telefonem komórkowym przez Bluetooth i wibrują, aby wskazać właściwy kierunek. Jeśli więc dużo podróżujesz, buty Lechal Navi są dla Ciebie idealną modą!

Pomysły na modę – sukienka, która się porusza

pomysły-moda-sukienka-ruch-damska-ubrania-updo

Teraz nikt nie może na ciebie patrzeć, nie dając się złapać. Zintegrowany czujnik ruchu gałek ocznych wykryje, że ktoś przez dłuższy czas spuszcza na ciebie swój wzrok i wprawia w ruch określone obszary sukienki. Z sukienką jako pomysłem na modę również wyglądasz stylowo i elegancko. Projekt pochodzi od Ying Gao.