Moda

Nowy luksusowy zegarek Ferrari od Hublot w limitowanej edycji

Zegarek Ferrari z ceramicznej czarnej skóry Hublot

Ferrari powierzyło projektowanie i produkcję swoich zegarków szerokiej gamie zegarmistrzów, w tym Girard-Perregaux i Panerai. Tym razem Hublot ma zaszczyt. Ale zamiast projektować tylko jeden model, Hublot wprowadza na rynek kilka limitowanych edycji we współpracy ze słynnym włoskim producentem samochodów. Najnowszy luksusowy zegarek Ferrari od Hublot to Big Bang Ferrari Singapore Limited Edition i składa się z ceramicznej obudowy z wieloma czerwonymi akcentami: czerwonego topu z czerwonymi wskazówkami godzinowymi i minutowymi oraz dwóch wymiennych bransoletek, jednej wykonanej z czerwonej gumy z czarnymi elementami, a drugiej z czarnej skóry z czerwonymi przeszyciami. Oba mają tytanowe klamry PVD. Są dziełem Schedoni, odpowiedzialnego za wyposażenie bagażnika Ferrari. Czerwony kolor naturalnie symbolizuje egzotycznego producenta samochodów, ale także wyspiarski kraj w południowo-wschodniej Azji, dla którego zegarek jest wystawiony na sprzedaż.

Zegarek Ferrari od Hublot – niepowtarzalny styl

Hublot ceramiczny czerwony czarny ferrari zegarek

ten luksusowy zegarek Ferrari od Hublot składa się z czarnej ceramicznej obudowy. Wewnątrz znajduje się mechanizm chronografu 1241 Unico flyback firmy Hublot, który można zatrzymać w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego przycisku. Sam mechanizm składa się z 330 części, ma częstotliwość 28 800 drgań na godzinę, rezerwę chodu 72 godziny oraz okienko na datę i jest wodoszczelny do 100 metrów.

Zegarek Ferrari od Hublot – wyprodukowany tylko w 50 egzemplarzach

Zegarek Ferrari z czarnego złota Hublot

Stało się oficjalne luksusowy zegarek Ferrari od Hublot prezentowane na specjalnej wystawie podczas Grand Prix Singapuru we wrześniu. U sprzedawcy luksusowych zegarków The Hour Glass z siedzibą w Singapurze jest dostępnych tylko 50 sztuk.

ferrari zegarek hublot czerwony czarny big bang

Ferrari zegarek hublot czerwony węgiel czerwony czarny

Zegarek Ferrari z limitowanej edycji Hublot

Zegarek Ferrari z tarczy Hublot z limitowanej edycji