Moda

Małe mieszkanie z meblami w jasnych kolorach

Pomysły małe mieszkanie podwójne łóżko półka ścienna

Utalentowany zespół Dupuis Design jest od dawna znany w Kalifornii i Paryżu dzięki meblom w jasnych kolorach. Te mały apartament to nowy dom dziewczyny, która właśnie wyprowadziła się z domu rodziców. A projektanci postarali się stworzyć przytulne, a zarazem młodo wyglądające wnętrze, w którym młoda dama z pewnością poczuje się komfortowo.

Małe mieszkanie z meblami w akcentujących kolorach

Pomysły na tablice do malowania dywanów

Aby mały apartament Projektanci postawili na aranżację ścian i podłóg w neutralnych kolorach. Ściany pomalowano na biało, podłogę pokryto laminatem w odcieniach kremu. W sypialni na ścianie zamontowano dużą półkę ścienną z białymi frontami na wysoki połysk. Mały pokój gościnny – na wypadek, gdyby odwiedzili go rodzice lub znajomi, został ozdobiony tapetą w subtelne kwiatowe wzory.

Drugim krokiem było wybranie wygodnych i funkcjonalnych mebli. Purystyczny kształt i wyraziste linie mebli zostały umiejętnie doprawione kilkoma akcentami kolorystycznymi. W sypialni przyciąga wzrok piękna narzuta z biało-niebieskim nadrukiem. Tapicerka stołka została nadrukowana w ten sam wzór. W salonie dwa małe stoliki boczne w kolorze różowym dodają dodatkowego szyku. Szara sofa została odświeżona kilkoma poduszkami do rzucania w jasnych kolorach, takich jak różowy, żółty i niebieski. Wraz z dywanem z literami i leżanką z przytulnym bawełnianym kocem powstała zachwycająca część wypoczynkowa. Jedna ściana została pomalowana farbą tablicową, a na niej wisiały rodzinne zdjęcia.Wnętrze jest przewiewne i zrelaksowane, tak jak wyobraża sobie 18-latka.

Małe mieszkanie z dobrze zaprojektowanymi meblami

Pomysły białe łóżko tapety jasny wzór

Pokój gościnny wygląda schludnie i dobrze zorganizowany – akrylowe krzesło tworzy złudzenie optyczne i sprawia, że ​​pokój wydaje się większy. Ciemnoniebieski kolor narzuty i taboretu doda wnętrzu koloru. Całość dopełnia narzuta na łóżko i poduszki w kolorze musztardowej żółci.

Mała łazienka posiada białą toaletkę i kabinę prysznicową ze szklaną ścianą. Neutralną kolorystykę można łączyć z akcesoriami łazienkowymi w kolorach akcentowych.

Lustro w łazience

Nowoczesna łazienka z żółtymi akcentami

skonfiguruj nowoczesną szklaną ścianę kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa z mozaiką i wyglądem stali nierdzewnej

Płaskie pomysły na projekt łazienki kabina prysznicowa