Moda

Luksusowa ekologiczna biżuteria Alberto Parada wykonana z 18-karatowego złota

bez brudno-złotej kampanii proekologicznej - biżuteria ekologiczna - Alberto Parada

Kiedy słyszysz o eko-biżuterii, pierwszą rzeczą, o której myślisz, są bransoletki wykonane z przędzy lub różnych szklanych koralików. Na Biżuteria ekologiczna Alberto Parada ale chodzi o złoto. Bycie przyjaznym dla środowiska nie musi oznaczać rezygnacji z piękna czy jakości. Parada ma nadzieję, że zmieni świat poprzez przyjazną dla środowiska produkcję biżuterii i sprawi, że będziesz wyglądać dobrze w tym procesie.

Biżuteria ekologiczna od Alberto Parada

kolczyki złote kampania na rzecz ekologicznej produkcji biżuterii

Dla projektanta Alberto Parady biżuteria dotyczy zarówno ochrony środowiska, jak i naturalnego piękna. Inspirację czerpie z podróży między USA a domem rodziców w Ameryce Południowej. Z Biżuteria ekologiczna Alberto Parada ilustruje dziedzictwo kulturowe w strukturze i architekturze. Łączy nowoczesność z tradycją w poszczególnych dziełach sztuki. Mocne kolory i kształty w formach reprezentują historyczną ideę Ameryki Południowej.

Złoty pierścionek z zielonym chalcedonem

maximus złoty pierścionek-zielony chalcedon eko-klejnoty alberto-parada

Alberto Parada to wiodący producent ekologicznej biżuterii. Używa 18-karatowego złota z odzysku z USA i jest członkiem kampanii „No Dirty Gold”. Składa się z grupy ludzi, którzy walczą z wydobyciem złota, ponieważ zanieczyszcza ono środowisko i łamie prawa człowieka zarówno mieszkańców, jak i górników. Wykorzystując kamienie szlachetne pochodzące ze sprawiedliwego handlu i bezkonfliktowe diamenty, projektantka ma nadzieję zmienić świat luksusowej biżuterii. Za swoje osiągnięcia został nominowany do nagrody eco-chic przez Fashion Group International of Greater Washington D.C w 2012 roku.

Kampania „Bez brudnego złota”

eko biżuteria produkcja proekologiczna alberto Parada-bez kampanii brudno-złotej

Jego kolekcja waha się od subtelnych i delikatnych po duże, przyciągające uwagę pierścionki. Kwadraty w połączeniu z kontrastującymi kształtami nadają biżuterii akcent południowoamerykański i przywodzą na myśl antyczne wzornictwo i sztukę. Różowe, żółte i białe złoto (wszystkie 18-karatowe) są ozdobione diamentami lub mają kolorowy dodatek z różnymi błyszczącymi kamieniami szlachetnymi. Jego kolekcja zdobyła nagrodę Jeweller’s Choice Award 2009 za „Najlepszy projekt naszyjników” i była finalistą w konkursie Niche 2010 Awards za jego nowoczesną kolekcję.

kolczyki design srebrno-niebieski topaz eko-biżuteria alberto-Parada

Z Biżuteria ekologiczna od Alberto Parada jest dostępny we wszystkich sklepach jubilerskich w Stanach Zjednoczonych za 1500- 6000 USD.

Ekologiczna biżuteria bez kampanii brudnego złota Alberto Parada-złote kolczyki

kolczyki zielony agat-czarne diamenty-kolekcja biżuterii ekologicznej parada

Biżuteria naszyjnik złoto-białe kamienie jubilerskie topaz-diamante-alberto parada

pierścionek złoty-kamień topaz-nowoczesny alberto parada

złoty pierścionek kamień ekologiczna biżuteria nowoczesna

naszyjnik srebrny topaz diamante biżuteria nowoczesne pomysły

kolczyki labradoryt nowoczesny design kolekcja biżuterii ekologicznej parada