Moda

Kup swetry: Znajdź sweter, który pasuje do Twojej sylwetki

To po prostu wygląda tak: każda kobieta ma swoje „obszary problemowe”, w których może jeść sałatkę do woli. Często te „problemy” istnieją tylko w umyśle danej osoby, ale to nie czyni ich mniej realnymi. Przy odpowiednim ubiorze – teraz jesienią często są to przytulne swetry i inne topy – możesz stworzyć stylizację pasującą do Twojego typu sylwetki i sprytnie podkreślającą Twoje osobiste preferencje. Przyjrzeliśmy się bliżej najczęstszym typom figur i podaliśmy wskazówki, które topy wyglądają na tobie szczególnie dobrze. Więc kupując sweter, oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

Kupowanie swetrów: podstawowe zasady

Kup swetry Porady na jesienny strój

Podstawowe zasady wyboru odpowiedniego swetra:

– Lepiej kupić jeden dobry sweter niż trzy tanie.

– Lepiej używać wysokiej jakości materiałów i zostawić poliester.

– Kupuj tylko swetry, które idealnie pasują.

Kup sweter: figurka klepsydry

Kup swetry damskie z figurą Sandunhr

Figurka klepsydry charakteryzuje się szerokimi biodrami, wąską talią i bujnym dekoltem, co czyni je idealnie kobiecymi. Wiele kobiet jest zazdrosnych o tę figurę, nawet jeśli są zbyt zmysłowe. Marilyn Monroe była jedną z najsłynniejszych kobiet o kształcie klepsydry, którą dość łatwo wystawić – trzeba tylko wiedzieć, jak to działa!

Przede wszystkim swetry nie powinny być zbyt luźne, aby nie zakrywały krzywizn. Z drugiej strony zbyt ciasne bluzki niekorzystnie podkreślałyby małe kieszenie. Najlepiej sprawdzą się topy przylegające do sylwetki, ale nie krępujące sylwetki. Idealne są dopasowane koszule i swetry. Istnieje również możliwość wykorzystania pasa biodrowego, aby umieścić sylwetkę w centrum uwagi. Niekorzystne są natomiast swetry o kwadratowym kroju i topy z dużą ilością falban lub falbanek.

Kup swetry i ułóż strój zgodnie z typem sylwetki

Nie każda kobieta lubi, gdy jej dekolt nieustannie przyciąga spojrzenia innych. Rozmiar biustu zajmuje tylne siedzenie ze względu na stonowane kolory. Okrągły dekolt najlepiej sprawdza się w maskowaniu. Dekolt w kształcie litery V sprawia, że ​​górna część ciała wydaje się dłuższa, ale zwykle pokazuje trochę więcej piersi.

Kup sweter: Figurka gruszki

Kup swetry damskie z figurą gruszki

Kobiety o tej sylwetce mają wąską górną część ciała, podczas gdy dolna część ciała, zwykle zaczynająca się od bioder i pośladków, ma wyraźnie zaokrąglone końce. Obfity dół to popularny ideał urody – wiele kobiet ma wyściełane pośladki. Jennifer Lopez i Kim Kardashian mają figurkę gruszki.

Stylizacja często polega na uzyskaniu większej równowagi. W porównaniu z soczystą dolną częścią, wąska górna część ciała czasami wydaje się nieco zbyt szczupła. Tutaj swetry można wykorzystać do skupienia się na górnej części ciała. Dozwolone jest wszystko, co rzuca się w oczy: jasne kolory, przyciągające wzrok wzory, lejące tkaniny, falbany, falbany, brokat itp. Jednak te detale zawsze powinny znajdować się powyżej bioder, w przeciwnym razie efekt nie zadziała zgodnie z oczekiwaniami.

Kup porady dotyczące swetrów dla kobiet z brzuszkiem

Swetry nie powinny kończyć się na wysokości talii, ponieważ przyciągałoby to wzrok. Nie powinny też być zbyt krótkie, co powoduje wizualne skrócenie. Z kolei dekolty wodospadowe, dekolty w szpic i naramienniki, które na szczęście właśnie wróciły do ​​mody, są idealne. Wycięcia Carmen sprawiają, że ramiona i górna część ciała wydają się nieco szersze. Góra jest podkreślona, ​​a dół ukryty pod ciemnymi kolorami i powściągliwymi wzorami.

Kup sweter: O-figurkę

Strój sweterkowy na jesień dla kobiet z figurą V

Postać O jest zdefiniowana przez zaokrąglony brzuch, co wiele kobiet uważa za irytujące. W zależności od ciała różni się dokładnie tym, gdzie poduszki są umieszczone „na złe czasy”; dla niektórych kobiet to tylko żołądek. Ale nie jesteś sam z tym faktem, bo tak jest w przypadku wielu kobiet.

Zdecydowanie powinieneś kochać swój brzuch i pogodzić się z nim. Jest siedzibą tak ważnych instytucji jak intuicja (przeczucie). Ponadto duża część układu odpornościowego znajduje się w żołądku. To wystarczający powód, by trochę więcej miłości! Nie oznacza to jednak, że tej strefy nie da się zoptymalizować optycznie odpowiednią odzieżą. Ci, którzy są w idealnie dopasowanych ubraniach, zwykle czują się pewniej i wydają się bardziej pewni siebie. To może znacznie ułatwić codzienne życie!

Kup swetry dla kobiet z dużymi biodrami

Ponieważ nie chcesz podkreślać górnej części ciała, preferowane są swetry w ciemnych, stonowanych odcieniach. Należy unikać błyszczących tkanin i przyciągających wzrok detali wokół brzucha. Najlepsze są fasony, które siedzą nieco swobodnie i luźno opływają sylwetkę. Swetry i pulowery nie powinny być za krótkie.

Większość kobiet z figurą O ma piękne, wąskie kostki i nadgarstki. Możesz te miejsca podkreślić i tam skierować swój wzrok. W mgnieniu oka wyglądasz szczuplej i czujesz się pięknie.

Kup swetry: V-figura

Wybierz i kup strój sweterkowy zgodnie z typem sylwetki

Kobiety w kształcie litery V mają mocne ramiona i szczupłe nogi. Ten typ figury jest również znany jako figura jabłka. Jeśli chodzi o stylizację, podstawową zasadą jest to, aby ciemne, subtelne kolory i wzory zniknęły na dalszy plan, podczas gdy jasne odcienie i przyciągające wzrok wzory wysuwają obszary na pierwszy plan. Z figurą V wybierasz topy w stonowanych kolorach, które sięgają do bioder i nie są zbyt obcisłe. Falbany i ochraniacze na ramiona nie są dobrym wyborem i należy ich unikać. Jednak swetry z efektem jednego ramienia są bardzo korzystne, ponieważ niezwykły krój przyciąga wzrok.

Ruszaj na piękną jesień z przytulnymi swetrami, które idealnie podkreślą Twoją sylwetkę!