Moda

Kolekcja biżuterii Christie’s Hong Kong jest sprzedawana wyłącznie online

Luksusowy zestaw biżuterii christie naszyjnik z pereł hodowlanych z diamentami

Ekskluzywny Kolekcja biżuterii Hongkong z Christie jest sprzedawany online tylko po raz pierwszy. Christie’s jest obecnie gospodarzem wydarzenia o nazwie Jewels of Hong Kong, które jest aukcją online ponad 90 dostępnych klejnotów. Większość kolekcji wystawionych na sprzedaż na tej imprezie pochodzi z prywatnej kolekcji. Ta wyprzedaż obejmuje wybór diamentów, kolorowych kamieni, pereł hodowlanych, rubinów itp..

Kolekcja luksusowej biżuterii w Hongkongu

seria luksusowa Zestaw biżuterii - Hodowana perła Diamante - Hong-Kong christies

Aukcja ta jest naturalną konsekwencją znanych już ekskluzywnych aukcji, które dom mody oferuje online. W przyszłości dom aukcyjny planuje więcej różnych wyprzedaży, w różnych kategoriach. Przez ostatnie dwa lata firma intensywnie pracowała nad sprzedażą internetową i zorganizowała kilka ekskluzywnych aukcji, w tym pierwsze chińskie dzieło sztuki – Dzieła Sztuki, które było sprzedawane wyłącznie online. To było w lipcu 2013.

Złoty łańcuszek wysadzany diamentami

biżuteria na szyję Christie's Hong Kong biżuteria naszyjnik złoty

„Hongkong, obok Genewy i Nowego Jorku, stał się najważniejszą aukcją biżuterii w Internecie na całym świecie” – powiedział François Curiel, prezes Christie’s w Azji. „We wrześniu wprowadzamy kilka innowacji, udostępniając pierwszą kolekcję biżuterii wyłącznie dla klientów internetowych. Abyśmy mogli sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym niedrogich i wysokiej jakości diamentów, będziemy oferować szeroką gamę różnych diamentów, kamieni, pereł i biżuterii designerskiej. Będą również dostępne dla kolekcjonerów znanych na całym świecie.”

Kolekcja biżuterii z diamentami

Kolczyki projekt luksusowej kolekcji biżuterii zestaw złote diamenty

Na aukcjach biżuterii w Hongkongu znajdują się takie przedmioty jak naszyjnik z rubinem i diamentem w cenie od 7500 do 10 000 USD, inny naszyjnik i wisiorki z szmaragdowo-zielonym diamentem o wartości 10 000 do 15 000 USD, perły hodowlane, naszyjnik z rubinem z czerwonym diamentem, pierścionki i kolczyki, które będą kosztować od 10 000 do 15 000 USD.

Naszyjnik z kamieniami szlachetnymi-Christies-Hong Kong kolekcja aukcyjna-online

luksusowy zestaw biżuterii hodowlane kolczyki z pereł projekt diamenty christies