Moda

Jak znaleźć odpowiedni dirndl na następny wiosenny festiwal?

Znajdź odpowiednią mini-długość-dirndl-pink-tones-lace-dirndl-fartuchy

Nadszedł wreszcie czas – pierwsze promienie słońca budzą wiosenną gorączkę. W wielu miastach stoły są usuwane z ulic kawiarni i restauracji. Ludzie zakazują zimowych ubrań w najdalszym zakątku szafy, a kobiety szukają odpowiedniego stroju na kolejny wiosenny festiwal. Trend dirndl jest wciąż nieprzerwany. Ale jak kobieta znajduje odpowiedni dirndl, który do niej pasuje i idealnie podkreśla jej typ??

Pierwszy i poprawny dirndl – na co powinna zwrócić uwagę kobieta??

dirndl-traditional-mini-kolano-koronkowa ramka

Jesteś zaproszony na jeden z wielu wiosennych festiwali, takich jak Cannstadt Spring Festival i oczywiście chcesz pojawić się w trendzie czasu. Potrzebny jest dirndl. Aby kobiety czuły się komfortowo w nowym dirndlu przez cały festiwal, przy zakupie należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Z dirndlem kobiety zawsze będą wyglądać kobieco i elegancko, bo jeśli rozmiar biustu jest za mały, odpowiedni dirndl wyczaruje pełny dekolt i nieco za szerokie biodra lub mocny dół znikają pod fałdami spódnicy.

Odpowiedni rozmiar 

jakie-buty-dirndl-beżowe-różowe-czółenka

Właściwy dirndl powinien być skrojony raczej ciasno, ale kobiecy stanik nie powinien ograniczać powietrza. Kupując swój pierwszy dirndl, wypróbuj modele krojone o szerokiej gamie krojów i długości. Dirndl sznurowany w okolicy klatki piersiowej jest szczególnie praktyczny, jeśli kobieta chce coś oszukać przy zbyt małych lub zbyt dużych piersiach, ponieważ rozmiar biustu powinien być podkreślony elementem garderoby. Bez względu na to, czy dekolt jest bardzo głęboki, czy nieco wyższy, ważne jest tylko, aby kobieta czuła się komfortowo. Jeśli rozmiar biustu jest za mały, lepiej zastosować dekolt w kształcie serca, który może być również nieco głębszy. Możesz również zwiększyć objętość bluzki z marszczeniem pośrodku. Dodatkową pomocą są specjalne biustonosze dirndl, które pomagają powiększyć biust.

Odpowiednia długość

znajdź-właściwą-długość-dirndl-midi-mini

Sukienki Dirndl są dostępne w różnych długościach, od krótkich, przez midi, po długie. Krótkie dirndle są bardzo seksowne, ale mniej nadają się do tańca na ławkach piwnych lub chodzenia na karuzelę.

Odpowiedni kolor i materiał

znajdź-odpowiedni-dirndl-materiał-jakościowa-dirndl-bluzka-biała-w kratkę

Przede wszystkim zaleca się bawełnianą tkaninę na dirndl, ponieważ jest łatwa do czyszczenia. Sukienka dirndl wykonana z jedwabiu jest trudna do wyczyszczenia, jeśli na przykład wyleje się na nią piwo. Model wykonany z lnu z czasem się osnuwa, a potem już nie działa. Jeśli chodzi o kolory, nie ma ograniczeń dla użytkownika, ponieważ obowiązuje tu wszystko, co się podoba. Tradycyjne kolory niebieski, czerwony czy zielony prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, a sukienkę można nosić przez wiele lat. Inaczej wygląda, jeśli zdecydujesz się na model w neonowych kolorach. Jeśli chodzi o fartuchy, białe fartuchy zarezerwowane są tylko dla narzeczonych i kelnerek.

Właściwa fryzura dla dirndl

dirndl-fryzury-plecione-fryzury-plecione z boku-kwiat-do włosów-wstążka-kokarda

Oczywiście dirndl ma również odpowiednią fryzurę. Kobiety z długimi włosami zawsze mają trochę łatwiej niż te z modną krótką fryzurą. Warkocz z boku wygląda bardzo ładnie, co również można zrobić samemu. Aby to zrobić, za prawym uchem odcina się pasmo, które jest początkiem warkocza. Teraz warkocz ciasno przylegający do głowy jest zaplatany równolegle do linii włosów, zawsze zabierając ze sobą nowe pasmo z czoła. Inne warianty fryzury to kok i pleciony wieniec do upięcia. Ale kobiety z krótkimi włosami nie muszą rezygnować z modnej fryzury plecionej. Nieco nietypowym wariantem jest pleciony irokez, który można osiągnąć również za pomocą krótkiej fryzury.

Właściwy dirndl ze sklepu internetowego

dirndl-sukienka-mini-długość-fartuch-różowa-czarna-koronkowa-biała-dirndl bluzka

Dirndl niekoniecznie musi być kupiony w lokalnym sklepie specjalistycznym. Alternatywą, która okazała się opłacalna pod wieloma względami, jest zakup dirndla online. Na przykład firma Krüger Dirndl oferuje duży wybór różnych modeli, dzięki czemu każda kobieta dostanie wymarzoną sukienkę na kolejny wiosenny festiwal. Jeśli nie masz pewności co do właściwego doboru, rozmiaru lub innych rzeczy, możesz również skontaktować się z Krüger w celu uzyskania porady przez telefon, a jeśli pożądana sukienka nie pasuje lub Ci się nie podoba, wymiana jest możliwa bez żadnych problemów.

Wystarczające możliwości noszenia dirndl

poprawne-dirndl-znajdź-czerwone-dirndl-bluzki-tradycyjne-filmy-hollywoodzkie

Jeśli kupiłeś dirndla specjalnie na nadchodzące wiosenne festiwale, nie musisz się martwić, że dobry kawałek po prostu zawiśnie później w szafie. W ciągu roku zawsze są okazje, w których kobiety mogą zabłysnąć dirndlem, ponieważ nie na darmo mówią – po wiosennym festiwalu jest przed Oktoberfestem.

Co powiesz na przykład na motto party w stylu bawarskiego festiwalu piwa, na którym wszyscy obecni muszą wystąpić w tradycyjnych strojach? Lub po prostu noszony, gdy zabiera Cię nastrój. Każda kobieta, niezależnie od rozmiaru 34 czy 48, zawsze prezentuje ładną figurę w dirndl.

Poza tym Oktoberfest odbywa się nie tylko w Monachium. W Chinach Oktoberfest jest obchodzony jako kopia 1 do 1, a nawet w Nowej Zelandii Oakland kopia Oktoberfest jest co roku tradycją. Festiwal tutaj wraca do niemieckich emigrantów lub firm pochodzenia niemieckiego. Nawet w Brazylii, kraju karnawału, obchodzony jest Oktoberfest. Co roku spotyka się tu około 700 000 odwiedzających. To sprawia, że ​​Oktoberfest w Blumenau / Brazylia jest drugim co do wielkości festiwalem folklorystycznym po karnawale w Rio. Nawiasem mówiąc, obchody odbywają się tutaj przez 17 dni. Również w Rosji Oktoberfest obchodzony jest corocznie od 2000 roku w tym samym czasie co lud Monachium.