Moda

Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015- Nadruki 3D na tekstyliach i magnesy

Centrum Pompidou w Paryżu Kolekcja Irisvan Herpen

Holenderski projektant mody Iris van Herpen przedstawione Wydruki 3D na odzieży i modnych dodatkach, które zostały nawoskowane magnesami. ten Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015 ready-to-wear zaprezentowano w Paryżu 1 października. Jej pomysł pojawił się po tym, jak odwiedziła szwajcarski CERN, Centrum Badań Naukowych Wielkiego Zderzacza Hadronów i odkryła, że ​​pola magnetyczne o 20 000 wyższe niż Ziemia są fascynujące.

Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015

Wybieg-Iris-van-Herpen-Plateau-Wysokie Obcasy

Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015 staje się magnetycznym wybiegiem ruchu, który rozprawia się z nieustannym chaosem i jego formującym pochodzeniem oraz potęgą natury. W samym środku znajduje się piękno modeli. Projektantka mody współpracowała z holenderskim artystą Jolan van der Wieli, który w zeszłym roku naszkicował „magnetyczne” ubrania z Van Herpenem i kanadyjskim architektem Philip Beesley razem. Praca, która obejmuje zaawansowane umiejętności obsługi komputera, biologię syntetyczną i inżynierię mechatroniczną.

Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015- techniki

Sukienka z efektem 3D z tiulem i niebieskimi elementami

Buty, paski, naszyjniki i torebki na przedramiona są obrabiane za pomocą metalowych elementów, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. We współpracy z architektem powstała prześwitująca suknia pokryta krystalicznymi formacjami 3D Niccolo Casas zaprojektowany. Iris van Herpen Kolekcja Wiosna/Lato 2015 ale oferuje również specjalne techniki, które wykorzystują elementy formowane wtryskowo i cięcie laserowe do projektowania trójwymiarowych struktur sukienek, żakietów, spodni, spódnic i bluzek.

Iris-van-Herpen-Wiosna-Lato-2015-Modele-Odzież

Inspiracja pochodzenie-chaos-natura

Drobny kontrast kontrastuje z ciężkimi częściami i materiałami z tworzywa sztucznego, czasami z miękkimi włóknami pierza, które wystają z trioctanu celulozy. Wszystkie zdobią ubrania i przyciągają wzrok. Paleta kolorów obejmuje czerń, biel, granat i pastelowy nude. Runaway Show odbył się w Paryżu w zeszłym tygodniu podczas Tydzień Mody. Holenderscy projektanci Iris van Herpen i Jólan van der Wiel stworzyli niezwykłą kolekcję z magnesami.

Wildness-von-Iris-van-Herpen-wiosna-lato-2015

 Dzikość symboliki

jak-siatka-krótka-sukienka-Iris-van-Herpen

 Konkretna kolejność tworzenia elementów

z-darmowymi-piórami-nitkami-moda-Iris-van-Herpen-2015

Modne ubrania z oryginalnym pomysłem

Tiul-pod-tkaniną-Iris-van-Herpen-kolekcja-2015

Szpilki z plastikowymi sprężynami

Kolekcja-mody-Iris-van-Herpen-Wiosna-Lato-2015

Wiosna-Lato-2015-Kolekcja-Iris-van-Herpen

3D-efekty-wydruki-sukienka-Iris-van-Herpen

jak-lodowa-krótka-sukienka-Iris-van-Herpen