Moda

Club Of Gents projektuje elegancką modę dla nowoczesnego dżentelmena

Business-look-suit-nowoczesny-mężczyzna-w kratę

Bycie dżentelmenem we współczesnym świecie nie jest takie trudne. Współczesny dżentelmen ma gust, najlepsze maniery i ubiera się elegancko. W swojej szafie ma co najmniej jeden garnitur i potrafi zawiązać własny krawat. Zawsze wydaje się pewny siebie i kompetentny. Badania pokazują, że ubranie może wpływać na własne zachowanie i samoocenę. A moda od CG – Club of Gents jest idealna do reprezentacyjnego wyglądu z pewną nutą. Czy to w interesach, w czasie wolnym, czy na specjalne okazje – zostaw z CG współczesny dżentelmen trwałe wrażenie.

strój-wieczorowy-elegancka-koszula-granatowy-garnitur

Świeża i wyrafinowana, CG – Club Of Gents to marka modowa z zamiłowaniem do nowoczesnych garniturów. Marka zachwyca udanym połączeniem tradycyjnego krawiectwa, męskich krojów i tkanin ze współczesnymi detalami i oferuje garnitury, marynarki i inne ekskluzywne elementy garderoby, których nie powinno zabraknąć w garderobie świadomego mody mężczyzny. Mając na uwadze aktualne trendy w modzie, marka modowa dąży do tworzenia stylowych kolekcji o rozpoznawalnej estetyce, która jest pełna dynamizmu i radości życia, a jednocześnie ma ponadczasowy urok.

moda-nowoczesny-dżentelmen-garnitur-slim-fit-kamizelka

Nacisk kładziony jest na garnitury, które charakteryzują się klasyczną elegancją, ale z nowoczesnymi akcentami. Są jak powiew świeżego powietrza w świecie mody męskiej. ten Garnitury Club Of Gents są wyposażone w wiele luksusowych detali. Misterne szwy, kieszenie z patkami, ekstrawaganckie poszetki, szykowne łaty na łokciach itp. dają orzeźwiający, żywy efekt. Różne kroje — slim fit, extra slim fit, nowoczesny krój i dopasowany krój — są oparte na różnych potrzebach i typach sylwetki.

eleganckie-casual-look-spodnie-koszule-modern

Oprócz dobrze skrojonych garniturów marka modowa zachwyca różnorodnością ubrań i akcesoriów w zawsze modnych stylizacjach. Od modnych dzianin po szykowne spodnie i luksusowe płaszcze – świadomy stylu współczesny mężczyzna znajdzie wszystko, czego potrzebuje do aktywnego i stylowego stylu życia w CG – Club von Gents. Różne odcienie niebieskiego, szarego i czarnego wyróżniają się żywymi wzorami i kwiatowymi nadrukami.

smart-casual-outfit-kurtki-dżinsy-krawat

CG – Club of Gents jest częścią Création Gross GmbH & Co. KG, która została założona w Bawarii w 1925 roku. Do dziś jest to firma rodzinna. Na cześć oryginalnej marki i inicjałów firmy – Carl Gross (CG) – nowa marka modowa została uruchomiona w 2011 roku jako CG – Club of Gents.

W Club of Gents styl i najwyższa jakość idą w parze. Marka współpracuje z renomowanymi tkaczami i wykorzystuje w swoich kolekcjach wysokiej jakości tkaniny, takie jak czysta wełna, bawełna, kaszmir, wiskoza, jedwab i len. Specjalne techniki barwienia, unikatowe struktury 3D oraz guziki wykonane z różnych materiałów nadają ubraniom wykończenie i nadają im jeszcze więcej charakteru. Zobacz ich kolekcje i przekonaj się sam.

smart-casual-niebieska-kurtka-biała-koszula-poszetka-chusteczka-sportowa-elegancka