Moda

Buty Julian Hakes – eleganckie sandały mojito

Wybór koloru-trend-designer-buty-koloroweDzisiejszy świat mody oferuje ogromną różnorodność pięknych, modnych, a nawet dziwnych rodzajów butów. Model buta, o którym piszemy, sprawi, że powiesz „WOW!”. Londyński architekt Julian Hakes zaprojektował te buty Mojito, które składają się z pojedynczej, skórzanej tkaniny w kształcie spirali i owiniętej wokół stopy. Cechą szczególną jest brak podeszwy między piętą a śródstopiem. To wyjątkowe obuwie Buty Juliana Hakesa.

Buty Juliana Hakesa wywołują poruszenie w świecie kobiet

Designer-buty-mojito-trend-czarne

Buty Juliana Hakesa wywołać wielki entuzjazm na rynku modowym i znowu mamy całkiem prosty, a jednocześnie niezwykle elegancki kawałek mody: but Mojito. Wyjątkowa perełka pojawiła się na londyńskim wybiegu we wrześniu ubiegłego roku z modą szwedzkiej projektantki Ann Sofie Back in the Dom w Somerset pokazana, a także z kolekcją Ady Zantons w ON/OFF Victoria House.

Ukryty pomysł za tym – buty Juliana Hakesa

Architect Trend Mijito Shoes Fashion Label Photo

Londyński architekt zadaje sobie pytania podczas spaceru po plaży, obserwując odciski swoich stóp na piasku. Widoczne ślady od palców, śródstopia i pięty oraz gdzie jest środek? Niewidzialny!? Myśl o wyjątkowych butach zrodziła wizję, gdy wieczorem obierał limonkę na koktajl i kontemplował jej kształt. Z pomocą swojego kolegi dwaj architekci mostu wymyślają nowy styl jako rewolucję wśród rodzajów butów: buty Mojito.

Skręcony jak skórka limonki, stylowy jak most

Buty Mojito Juliana Hakesa od architektów

 Nadeszło lato

buty-mojito-mojito-trend

Julian-Hakes-Mojito-Buty-Trend-2013

błyszczące-kolory-mojito-buty-trend

Gorączka disco

Legginsy-błyszcząca-tkanina-czerwona-podeszwa-czarne-buty-mojito

Modne, gdy idziesz na spacer

Walk-designer-buty-na każdą-okazję

Na każdą porę roku, na każdy gust

London Mojito Buty Letnie Buty