Meble

Zaprojektowany w 1940 roku szezlong w końcu wyprodukowany

szezlong na zewnątrz projektantka Cassina Charlotte Perriand

Pierwotnie zaprojektowany w 1940 roku, Leżak na świeżym powietrzu w Tokio w końcu wykonane. Zapierający dech w piersiach naturalną prostotą, zaskakujący jest fakt, że ten designerski salon nigdy wcześniej nie został zbudowany. Ale tak jak w przypadku zmarłego muzyka, którego nagrane ścieżki dźwiękowe zostaną wydane dopiero później, widzimy, że często zdarza się to również w innych branżach.

Szezlong zewnętrzny wykonany z drewna

szezlong na zewnątrz projektantka Cassina Charlotte Perriand

W tym przypadku było to Tokio Szezlong na zewnątrz Zaprojektowany przez legendarną francuską projektantkę Charlotte Perriand. Charlotte Perriand stworzyła projekt mieszkając i pracując w Japonii. Była to reinterpretacja leżaka LC4 z bambusa Cassina. Poetycka synteza racjonalizmu i natury ludzkiej. Cassina oferuje teraz projekt w różnych gatunkach drewna: bambus, teak i buk.

Szezlong zewnętrzny zaprojektowany w 1940 r

projekt salonu charlotte perriand cassina herrsteller

Tokio ma naturalny kształt, kręty i zachęcający. Szezlong składa się z 12 zakrzywionych drewnianych listew. Projekt jest dostępny w pięciu kolorach, z wodoodporną wyściółką poliuretanową i odporną na zabrudzenia poliestrową powłoką nici. Ten leżak jest idealny na zewnątrz. Jego rzeźbiarska obecność ładnie uzupełni każdy dom lub ogród.

naturalny design i piękny kształt

szezlong na zewnątrz cassina drewno buk teak

Wszystkie elementy zostały połączone w idealnej harmonii przez Cassinę i można je podziwiać na każdej werandzie, tarasie czy w ulicznych kawiarniach i pawilonach. Ponadczasowa witalność tego autentycznego klasyka jest doskonale wyrażona. Nie są to sztywne w swej koncepcji eksponaty muzealne, ale ludzkie dzieła sztuki, które można nieustannie reinterpretować. Wykazują zrównoważoną synergię kultury i natury.

Bambus, teak i buk

    szezlong na zewnątrz drewno cassina bambus buk teak

Komfort dla ciała

szezlong na zewnątrz projekt cassina Charlotte periand

konstrukcja składa się z dwunastu drewnianych listewszezlong na zewnątrz z drewna bambusowego cassina

zakrzywiony kształt i lekka drewniana ramaszezlong na zewnątrz tokio cassina drewniane listwy krzywe