Meble

Wyjątkowe meble w nowoczesnym stylu od Il Loft

Unikatowe meble - włoski design-siedziska-tapicerka-kolor-nowoczesny

Unikalne meble nie są już iluzją, gdy zależy Ci na idealnej aranżacji w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki profesjonalnej pracy i artystycznym koncepcjom, które wywodzą się wprost z warsztatu i kreatywnego atelier Il Loft Studio, piękne, wygodne i wysokiej jakości aranżacje wnętrz to rzeczywistość, na którą każdy może sobie pozwolić. Spójrz na kolekcje Il Loft, aby upewnić się, że najbardziej odpowiednie produkty będą pasować do Twojego stylu życia.

Wyjątkowe meble od Il Loft – wizja firmy

Unikalne meble - włoski-design-kanapa-owalna-tapicerka

Całkowicie łatwo odpowiedzieć, dlaczego tak jest unikalne meble z Il Loft są tak niesamowite i niezawodne. Odpowiedź tkwi w wizji korporacyjnej, którą zespół realizuje od ponad pięciu dekad. Od początku istnienia firmy pracownicy i projektanci dbają o jakość i trwałość swoich produktów. Dzięki temu zaufanie opinii publicznej utrzymuje się już od 50 lat. Gwarantuje stabilność i wysoką jakość produktów, a oryginalny design uzyskuje się poprzez podkreślenie nowoczesnych i innowacyjnych koncepcji.

Unikalne meble z Il Loft – Popularne kolekcje

Unikatowe meble - włoski-design-nowoczesny-fotel-kolor-tapicerka

Kiedy mówimy o wyjątkowe meble od Il Loft a mówiąc o współpracy między tymi produktami w kompletnym wnętrzu operacyjnym, powinniśmy ostrzec, że należy pozostawić swoje tradycyjne punkty widzenia i zasady poza sklepem. Tutaj oryginalność i szaleństwo podbiły utarte trendy i klasyczne pomysły. To, co można znaleźć o wspaniałych kolekcjach Il Loft, to duża ilość dekorów, mebli i akcesoriów do domu, których nie widziałeś nigdzie indziej.

Wyjątkowe meble od Il Loft – modernistyczne i nieszablonowe

Unikatowe meble - włoski-design-poliester-pastelowe-kolory-specjalne

Unikalne meble od Il Loft są ściśle związane z połączeniem minimalizmu i stylu high-tech, które w dzisiejszych czasach stały się niezwykle popularne. Japońską linię można odczuć również w przypadku siedzisk i stołów – stół jadalny o niskiej ekspozycji oraz stolik kawowy o wyglądzie ikebany. Miękkość i prostotę sofy i foteli równoważy jasna kolorystyka, która jest przedłużana dodatkowymi dodatkami do wewnętrznych wyobrażeń społeczeństwa. Dywan perski w elektryzującym kolorze lub mata ze słomy w stylu retro, ale z innowacyjną techniką produkcji.

Wyjątkowe meble o fantazyjnym designie

pałacowa-sofa-Unikalne-meble-z-Il-Loft

Prawdziwe piękno i oryginalność wyjątkowe meble od Il Loft można zobaczyć w ich nowej kolekcji łóżek. Nie ma czegoś takiego jak normalne łóżko o normalnym i klasycznym kształcie, a jeśli je znajdziesz, to będzie ozdobione dziwną dekoracją lub wykonane przy użyciu nietypowych materiałów i skomplikowanych technik. Zaokrąglone łóżka to nasze ulubione produkty Il Loft. Niektóre z nich to nawet elegancka konstrukcja składająca się z kilku części, która może służyć do różnych celów w ciągu dnia.

Specjalne pomysły na projekty mebli i materiały użyte przez Il Loft

dywan-Unikalne-meble-z-Il-Loft

Pomysły biurowe Il Loft prezentują się nowocześnie unikatowe meble. Główną ideą stojącą za ich produkcją jest pomoc pracownikowi biurowemu w uwolnieniu jego kreatywności i umiejętności, aby produkcja stała się wydajna i korzystna. Biurka również są zgodne z japońskim stylem, a krzesła są skonstruowane w sposób, który łączy zaawansowane technologicznie pomysły z innowacyjną siłą futurystycznych pomysłów.

Unikalne meble – Sofa akademicka

accademia- Unikalne-meble-z-Il-Loft

Specjalne materiały użyte do produkcji mebli Il Loft są klasyczne. Il Loft trzyma się drewnianych powierzchni łóżek, stołów i krzeseł. Gatunki drewna to dąb i bambus, ponieważ elegancja i wyrafinowanie są uważane za zasadę numer jeden w pracy zespołu Il Loft. Mikrofibra i skóra – oczywiście nie sztuczna skóra – to główne tekstylia używane do dekoracji i adamaszku.

Wyjątkowe meble od Il Loft – Bed Design

Unikalne-meble-z-sypialni-Il-Loft

Wyjątkowe meble do sypialni w  brązowy i pomarańczowy

Unikalne-meble-z-Il-Loft-meble-do-sypialni

Unikalne meble do Salon w kolorze niebieskim

Unikalne-meble-z-Il-Loft-kolorowy-salon

Wyjątkowe meble w piaskowych kolorach – Super Roy

Unikalne-meble-z-Il-Loft-super-roy-sofa

Unikalne meble z Il Loft – dywany

Unikalne-meble-z-Il-Loft-okrągły-dywan

Unikalne meble i pasujące przedmioty wykładzina podłogowa

Unikalne-meble-z-dywanu-Il-Loft

Wyjątkowe meble do biura

cicago-Unikalne-meble-z-Il-Loft

olimpijski

olimpijska-Unikalne-meble-z-Il-Loft

Mirak

mirak-Unikalne-meble-z-biura-Il-Loft

Meble Il Loft – mix kształtów, kolorów i struktur

Unikalne-meble-z-Il-Loft

Unikalne meble współgrają z dziełami sztuki w pomieszczeniu

Unikalne-meble-z-Il-Loft-super-roy

Wyjątkowe meble relaksacyjne – fantazyjny fotel tapicerowany

Fotel-Unikatowe-meble-z-Il-Loft

Unikalne meble do indywidualnej aranżacji pomieszczeń

Sofa-modułowa-wyjątkowe-meble-z-Il-Loft

* Znajdziesz całą linię produktów Il Loft tutaj