Meble

Wspaniałe nowoczesne meble ogrodowe do relaksu na świeżym powietrzu

Stół jadalny Bilù Stołek Maratea

Dobrą wiadomością jest to, że włoskie studio projektowe „Dolcefarniente” również jest super stylowe nowoczesne meble ogrodowe produkuje. Te kreatywne projekty mebli dodadzą luksusowego charakteru Twojemu patio, balkonowi lub ogrodowi. Tak samo gustowne i luksusowe jak meble do użytku wewnętrznego, meble ogrodowe zostały przystosowane do warunków atmosferycznych. Szczerze mówiąc, większość z tych mebli świetnie wyglądałaby również w pomieszczeniach.

Nowoczesne meble ogrodowe charakteryzujące się odważnymi wzorami

Stół z pleksi Bilou na zewnątrz

„Dolcefarniente” stało się jeszcze bardziej odważne podczas tworzenia swoich ekscytujących, nowoczesne meble ogrodowe. Fasony mebli są może proste, ale wyraźnie modernistyczne i zapewniają atrakcyjne połączenie formy i funkcji. Marka w swoim portfolio specjalizuje się oczywiście w meblach rattanowych, ale jest kilka przykładów, które od tego odchodzą. Na przykład Bilu Stoły do ​​jadalni są czysto rzeźbiarskie, o prostej konstrukcji z zakrzywionego metalu zwieńczonego przezroczystą pleksi. Zakrzywione kształty tych stołów zostały zainspirowane japońską sztuką origami i wydają się kruche, ale w rzeczywistości są bardzo wytrzymałe i dobrze nadają się do życia na świeżym powietrzu. W przeciwieństwie do tkanego Stół z kalii  jest czysto tradycyjny, nawiązujący do stylu popularnego od XIX wieku. Ewentualnie krzesło Calla Stal wykonany jest z wodoodpornego metalu. Projekt przypomina otwarty kwiat. Chociaż jest to dramatycznie nowoczesny projekt, wnosi do niego atrakcyjną młodzieńczą prostotę. W przeciwieństwie do mebli wewnętrznych, w tej kolekcji znajdują się luksusowe i eleganckie leżaki i leżanki. Tylko jeden z tych wyjątkowych mebli na Twoim balkonie będzie wyglądał fantastycznie i zapewni idealne miejsce na odpoczynek i relaks.

Elastyczne i wszechstronne nowoczesne meble ogrodowe

calla-steel-collection-Dolcefarniente-nowoczesne-meble ogrodowe

Palinuro jest przykładem wszechstronności nowoczesne meble ogrodowe “Dolcefarniente”. Jest to bardzo funkcjonalny stół, odpowiedni zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dostępny w różnych stylach i kombinacjach materiałów, ten piękny stół można dostosować do każdego wnętrza. Podobnie jak reszta nowoczesne meble ogrodowe, ten stół jest zaskakująco odporny na warunki atmosferyczne. Kolejną doskonałą elastyczną konstrukcją jest zabawna i wytrzymała Maratea Kolekcja plecionych krzeseł i sof. Są one dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Fotel kubełkowy w stylu to unowocześniony klasyk wzornictwa. Jest prosty, ale elegancki i pasowałby do nieskończonej liczby ustawień. Wszystkie meble ogrodowe „Dolcefarniente” są zróżnicowane, przedmioty z jednej kolekcji można dobrze łączyć z meblami z innej. Otwiera to możliwości nieskończonych satysfakcjonujących kombinacji i możliwość personalizacji wyjątkowych obszarów zewnętrznych.

przez Jaz

Łóżko w salonie Moofushi

Moofushi-Dolcefarniente-salon-łóżko

Nowoczesne meble ogrodowe Moofushi

Moofushi-salon-łóżko-nowoczesne meble-patio

Leżaki Athuruga

Athuruga-leżaki-Dolcefarniente

Leżaki z rattanu Ischia

ischia-rattan-opalacz-sztylet-ozdoba

ischia-rattan-salon-meble-Dolcefarniente

Leżak Lampedusa z baldachimem  baldachim do leżaka lampedusa

athiruga-salon-fotel-Dolcefarniente

nowoczesne meble ogrodowe

Sofa Bahia nowoczesne meble ogrodowe

Maratea Ottoman autorstwa Dolcefarniente

maratea-ottoman-dolcefarniente

modułowe-nowoczesne-meble-patio-dolcefarniente Bahia-modułowa-sofa-nowoczesne-meble-patio