Meble

Woorock by Georg Bechter – hamak z drewnianą ramą huśtawki

nowoczesna huśtawka hamakowa woorock george-bechter meble ogrodowe

Austriackie biuro architektoniczne Georg Bechter stworzyło ekskluzywny mebel, który nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Woorock to jeden? Hamak z huśtawką Wykonany z drewna, które daje poczucie lata i zachwyca przejrzystym językiem designu, pierwszorzędnym doborem materiałów i bardzo praktycznymi wymiarami. Ekscentryczny hamak składa się z 2 łuków, które można złożyć i schować, aby zaoszczędzić miejsce. Łuki klejone z litego drewna zostały poddane obróbce wyłącznie naturalnymi olejami,

Hamak ze stelażem z litego drewna Woorock

Meble relaksacyjne, nowoczesna huśtawka hamakowa, zakrzywiona jak łuk, woorock

Woorock oferuje rozwiązanie oszczędzające miejsce z ograniczoną przestrzenią. Ekskluzywny mebel relaksacyjny idealnie nadaje się do dużych i małych pomieszczeń. Woorock wprowadza letni nastrój do Twojego domu i może być umieszczony na tarasie lub balkonie. Miękko wygięte kształty sprawiają, że przyciąga wzrok w każdym miejscu, w którym jest umieszczona. Przeżyj świąteczną atmosferę dzięki kompaktowemu kształtowi, który umożliwia bezproblemowy i łatwy transport. Elementy konstrukcji również wykonane są z drewna i zredukowane do minimum, aby zachować wyrafinowaną estetykę drewna. Czego chcieć więcej – leżeć na słońcu i cieszyć się lekką bryzą.

Oszczędzająca miejsce konstrukcja huśtawki hamakowej

Drewniana huśtawka hamakowa ze składanymi łukami

W konstrukcji tej w najlepszy możliwy sposób wykorzystano właściwości drewna. Umożliwia to dynamiczny, elegancki i ergonomiczny kształt. Projekt był kolejnym wyzwaniem dla zespołu projektowego – oferował doskonały komfort bez konieczności kompromisów w zakresie przestrzeni. Georg Bechter promuje rozwój oszczędzający zasoby, a każdym projektem stara się inspirować i zaskakiwać coraz więcej osób.

Zakrzywione płozy sprawiają, że huśtawki są relaksujące i przyjemne 

Hamak z huśtawką z drewna-nowoczesny design-widok z boku-rysunek techniczny

Hamac en bois