Meble

Wielofunkcyjne biurko z wieloma możliwościami modyfikacji

Doniczki, plastikowe części do pokoju, pudełko, uchwyt na folder

Przedstawiamy Państwu innowacyjną koncepcję, która Biurko prezentowany jako wielofunkcyjny mebel. Projekt Worknest promuje otwartą przestrzeń biurową i komunikację między pracownikami. Pomysł przekształca biurko w regulowany system z wieloma funkcjami.

Biurko – praktyczny design do efektywnej pracy

Projektowanie komputerowe mebli drewnianych

 

Projektant znał z doświadczenia Wiktoria Lenart, że każdy podczas codziennej pracy w biurze dzieli swoje biurko na wiele różnych obszarów. Chcieli móc oferować opcje modyfikacji dla każdego obszaru. Z Biurko można więc szybko i łatwo przeprojektować w zależności od osobistych preferencji i potrzeb. Stół biurowy oferuje wiele opcji organizacyjnych, które zapobiegają chaosowi w miejscu pracy. Pracownicy szybko sami stają się projektantami – mogą nie tylko decydować, z jakich modułów skorzystać, ale także decydować o dekoracji. W skład zestawu meblowego wchodzą następujące elementy – drewniany stół, parawan i akcesoria. Mogą być używane razem lub osobno. Jeden element może pełnić kilka funkcji – parawan / parawan może również pełnić funkcję półki na foldery.

Biurko z drewna i tworzywa sztucznego

Możliwości modyfikacji zna design

Z Biurko inspiruje nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również estetycznym designem. Wysoka jakość wykonania i trwałość materiałów to pewna gwarancja, że ​​biurko będzie służyło przez długi czas. Rośliny odgrywają dużą rolę w projekcie – mogą służyć jako dekoracja i nadać projektowi osobisty charakter. Projekt worknest jest dla wszystkich kreatywnych dusz, które lubią pracować w otwartym miejscu pracy, lubią wymieniać się pomysłami i komunikować się z wieloma osobami w ciągu dnia. Biurko można bez problemu wykorzystać również w szafce w domu.

Drewniany stół biurowy oferuje miejsce do przechowywania akt

Uchwyt na biurko z drewnaDoniczki służą jako dekoracjaPomysły na donice stołowe z drewnaStół bez akcesoriówPomysły na projektowanie mebli biurowychKreatywna konstrukcja umożliwia łatwą konwersjęProjekt stołu o skandynawskim wyglądzieKażdy może zaprojektować własne miejsce pracyPlastikowa konstrukcja z drewna dzielącego pokójStół jest ręcznie robionyZaprojektuj wielofunkcyjny detal z drewnaPółka na dokumenty i przegroda pokojuUchwyt na teczki drewno plastik białyDrewniany stół ze wszystkimi plastikowymi akcesoriami

Dekoracja mebli biurowych doniczki