Meble

Versace Home Collection 2012 – fuzja mody i wnętrza

Versace-Home-Collection-złote-dekoracyjne-tkaniny

Wszyscy słyszeliśmy o słynnej włoskiej marce modowej Versace – nowoczesnej firmie projektowej, która stała się imperium o silnych wpływach i tradycjach w branży. Ale przede wszystkim znamy ich wielki sukces w branży modowej i drogie włoskie butiki na całym świecie. Prawda jest taka, że ​​firma to znacznie więcej niż tylko moda. A to z powodu wybitnych Kolekcja Versace Home Sprawdzony w 2012 r..

Kolekcja Versace Home 2012 – moda i akcesoria do domu

Versace-Home-Collection-Złoto-Srebrno-Skóra-Aksamit

Założona w 1978 roku w Mediolanie przez Gianniego Versace firma zaczyna wspinać się po schodach do sukcesu. Praca Versace obejmuje produkcję, dystrybucję i handel produktami luksusowymi, w tym szeroką gamą akcesoriów domowych. Klucz do sukcesu tkwi w innowacyjnych pomysłach projektowych, realizowanych dzięki starannemu doborowi materiałów i kunsztownemu kunsztowi. Ta filozofia odnosi się również do Kolekcja Versace Home, utworzony w 1992 roku. Kierowany pasją zainteresowania różnymi formami sztuki, Gianni Versace okazał się tak kreatywny, że eksperymentował w różnych dziedzinach. Naturalnym było dla niego rozpoczęcie własnej kolekcji mebli jako rozwinięcia jego zainteresowania sztuką i jej wieloma formami.

Versace Home Collection 2012 – żywe kolory i mocne detale

Versace-Home-Collection-United-neoklasycyzm-barok-nowoczesność

ten Kolekcja Versace Home 2012 ma ciekawą koncepcję projektu: różne rodzaje stylów są używane razem i stapiają się w odważnej, nowoczesnej oprawie. Główne źródła inspiracji to neoklasycyzm, barok i modernizm – trzy bardzo różne style, które po mistrzowsku łączy się, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę świata Versace. Wyjątkowa rzecz w Kolekcja Versace Home 2012 to użycie wysokiej jakości materiałów w odważnych pomysłach projektowych, które sugerują żywe kolory oraz mocne detale i dekoracje. Projekt tworzy atmosferę, która jest bardzo nowoczesna, czysta i minimalistyczna. Ale także z pewnymi klasycznymi odniesieniami, takimi jak barokowe detale, złote i srebrne elementy, aksamit, jedwab i inne klasyczne materiały, które łączą styl vintage z nowoczesnością..

Spójrz na fantastyczne? Kolekcja Versace Home 2012

Versace-Home-Collection-style-mistrzowskie łączenie

Po mistrzowsku łącz style

Versace-Home-Collection-jadalnia-design-czysty-luksusowy

bogato zdobione akcesoria domowe

Versace-Home-Collection-bogato-udekorowane-akcesoria-do-domu

odważne tkaniny i elementy dekoracyjne

Versace-Home-Collection-silne-detale-dekoracyjne-elementy

Łóżko skórzane Versace Home Collection

szafka z lustrem

Powierzchnia szafki lustrzanej Versace Home Collection

Kolekcja Versace Home 2012

Versace-Home-Collection-meble-biurowe-lustrzane-powierzchnie

Versace-Home-Collection-czarne-meble

Kolekcja Versace Home 2012

Versace-Home-Collection-poduszki-orient-elementy

Kolekcja Versace Home 2012

Versace-Home-Collection-vintage-and-modern

Versace-Home-Collection-2012-projektowanie-sypialni

KH Christova