Meble

Urocze pomysły na meble i czarujące wnętrza od Zonta

ultra-nowoczesna-szafa-różowa-sypialnia

Urocze pomysły na meble a połączenia wspaniałych dekoracji i oryginalnych koncepcji wnętrz, na które Cię stać, znajdziesz w Zonta. Duch retro i przyjemne kolorowe meble tworzą żywą atmosferę w każdym domu.

Urocze pomysły na meble od Zonta – misja i tradycja

jadalnia z czarnym skórzanym krzesłem

Włoski producent mebli Zonta powstał ponad czterdzieści lat temu. W tym czasie jego kreatywny zespół projektantów i pracownicy wyspecjalizowali się w produkcji oryginalnych mebli, które przeformułują klasyczne i tradycyjne wzory i nie podążają za żadną szczególną modą. Efektem końcowym są niezwykłe wnętrza, które ze względu na swoją oryginalność cieszą się dużym zainteresowaniem stałych klientów. Misją Zony jest, urocze pomysły na meble prezentować publicznie. Te wnętrza powinny podkreślać przytulny dom bez różnic geograficznych, społecznych i kulturowych.

Urocze pomysły na meble – kolekcja Giorno

nowoczesna szklana powierzchnia kredensu;

Zonta podzieliła swoje kolekcje tematycznie na dwie – pierwsza nazywa się Giorno i zawiera urocze pomysły na meble do jadalni, salonu i gabinetu. Krótko mówiąc, wszystkie przedmioty symbolizują tradycyjny styl życia z kreatywnym zabawnym „mrugnięciem”. Niezależnie od tego, czy jest to domowa biblioteka, czy niewielka i przytulna część wypoczynkowa – każdy miłośnik książek znajdzie tu coś, co z pewnością docenią.

Piękny wystrój wnętrz – pomysł Zonta

Krzesła do jadalni w kolorze tęczy

Stoły są centralnym punktem pomieszczenia i mogą również służyć jako ładna dekoracja w pokoju. Na przykład stół Treasure reprezentuje klasyczne tradycje, w których spotykają się style vintage i wiejskie. Odpowiedni zarówno do kuchni, jak i do jadalni, ten stół to gwarancja, że ​​Twoje wnętrze zawsze będzie wyglądać zachęcająco i emanować radością życia. Z kolei stół Rockfeller, typowo minimalistyczny mebel o artystycznym designie i kreatywnej konstrukcji. Inne stoły nie są tak specyficzne i nadają się do wielu ustawień wnętrza.

Urocze wnętrze szafki

biurko-fusion-form-piano-zonta

Pod urocze pomysły na meble w kolekcji Giorno można znaleźć bardziej tradycyjne i klasyczne koncepty, zwłaszcza jeśli chodzi o biurka. Drewniane, praktyczne i kompaktowe, nieco awangardowe – te biurka doskonale sprawdzą się w domowej szafce. Nasz ulubiony utwór nazywa się Fusion i został skonstruowany w kształcie fortepianu. Jest mały, ale bardzo praktyczny i zmieści się w każdym wolnym kącie.

Kolekcja Notti od Zonta- przytulne projekty sypialni

Luksusowa czarna żyrandol do sypialni

Elegancka i wyrafinowana – tak projektuje się sypialnię Zonta opisać. Urocze pomysły na meble stanowią idealną równowagę między ekscentryczną dekoracją a wygodnym łóżkiem. Urok łóżka jest typowo vintage i tworzy romantyczną atmosferę w pokoju. Z kolei projekt łóżka Hedoniste wygląda bardziej gotycko i łączy się z eleganckim czarnym żyrandolem. Kolekcja Notti to nowoczesna alternatywa dla lubiących meble wysokiej jakości, energetyczne i wygodne.

Abigail

Zielona drewniana szafka i mini bar w jednym

zielono-drewniana szafka-napoje-minibar

Klasyczny projekt jadalni

elegancki-klasyczny-stół-jadalny-nowoczesna-dekoracja

Łóżko Ermitażu Zonta

Łóżko Ermitażu Zonta

Posadzona podłoga w szafce

złote-nogi-biurko-podłoga-szafka-podłoga