Meble

Upiększ ścianę rozszerzenia – pomysły na dekorowanie, aby uzyskać więcej wigoru i stylu

Upiększyć ozdobną folię do przedłużania ścian urozmaicić pomysł

Ponieważ salon jest centrum życia rodzinnego i spędza w nim większość czasu, ważne jest, aby emanował przyjemną atmosferą. Jeśli masz starsze meble, których już nie uważasz za tak piękne, możesz sam je urozmaicić. Ponieważ nie zawsze masz możliwość zakupu nowych mebli. Ale nawet w przypadku nowych mebli, które dopiero niedawno kupiłeś, możesz sprytnie dodać ciekawe akcenty lub ukryć uszkodzone miejsca. Dziś chcemy pokazać, jak to zrobić Upiększ ścianę rozszerzenia i ładnie go udekorować bez większego wysiłku i pieniędzy.

 Upiększ dobudówkę – przemaluj stare fronty

Upiększyć rozszerzenie ściany farby różowe drewniane drzwi szafki

Zdziwisz się, jaką różnicę może zrobić proste malowanie. Jeśli więc pozostawienie starej meblościanki na odpady wielkogabarytowe jest dla Ciebie zbyt dobre, jest to jeden ze sposobów na jej przywrócenie. A przynajmniej prawie … W każdym razie otrzymasz antyczną biżuterię. Możesz użyć do tego transparentnego lakieru lub możesz wybrać nowy, ciemniejszy odcień.

Jeśli jesteś malarzem, możesz również dodać ładne wzory kwiatów lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić na ścianie dobudówki. Twoja wyobraźnia nie ma granic. Będziesz zaskoczony wynikiem!

Upiększ ścianę dobudówki – tatuaże na ścianach nadają pomieszczeniu charakteru

Dodatkowe naklejki ścienne, aby urozmaicić kolor starej meblościanki

Malowanie jest dla Ciebie zbyt skomplikowane? A nie masz ochoty na malowanie? Wtedy możemy cię uspokoić innym wariantem. Rozejrzyj się za tatuażami ściennymi, które pasują do Twojego gustu i po prostu przyklej je na starej ścianie przybudówki. Ponieważ zawsze popularne tatuaże ścienne nadają się tylko na ścianę, jak sama nazwa wskazuje. Wszystko, na co musisz zwrócić uwagę, to to, że powierzchnia jest wolna od tłuszczu i kurzu, dzięki czemu tatuaż można również łatwo przykleić. Jeśli masz projekt z wąskimi i małymi elementami, powinieneś również uważać, aby przypadkowo ich nie rozerwać.

Naklejka ścienna to świetny pomysł, jeśli jesteś zadowolony z ogólnego stanu, koloru i wzoru dobudówki. W przeciwnym razie możesz wcześniej zastosować następujący pomysł.

Upiększ ścianę nadbudowy – samoprzylepna folia dekoracyjna

Nadstawka Przemalowywanie frontów drewnianych Pomysły

Folia dekoracyjna nadaje się do większych powierzchni i może zmienić każdy mebel od podstaw. Nie musisz trzymać się tylko jednego koloru. Masz również możliwość łączenia ze sobą kilku kolorów, aby ustawić akcenty kolorystyczne. Jeśli więc uznasz, że biała meblościanka jest zbyt prosta, możesz podświetlić niektóre drzwi szafki dowolnym kolorem.

Przyklejenie go też nie jest takie trudne. W Internecie jest wiele przewodników, w tym filmy. Możesz również poprosić o wyjaśnienie tych kroków w sklepie, w którym kupujesz film. Potrzebujesz szmatki, aby wytrzeć wszelkie pęcherze. Jeśli nie ufasz swoim umiejętnościom, możesz również zwrócić się o pomoc do kogoś, kto ma doświadczenie.

Oświetl ścianę rozszerzenia

Upiększ ścianę podwyższającą Zamontuj szklane drzwi Zainstaluj oświetlenie LED

Każdy zna efekt świetnego oświetlenia. W salonie powinno to stworzyć przytulną i spokojną atmosferę, w której można czuć się komfortowo po ciężkim dniu pracy. Możesz także wykorzystać oświetlenie do upiększenia starej (ale także nowej) dobudówki. Posiadając te gabloty, możesz je podświetlić światłami LED. Ale możesz również użyć efektywnego oświetlenia, aby na przykład podświetlić obszar za telewizorem.

Przeprojektowanie lub udekorowanie dobudówki może być naprawdę zabawnym doświadczeniem, w którym może wziąć udział cała rodzina. Poświęć dzień lub dwa i zaplanuj razem z partnerem lub dziećmi. W końcu wszyscy w rodzinie powinni w końcu polubić starą dobudówkę. Opinie są tutaj ważne. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz do upiększenia, życzymy oczywiście wielu sukcesów i satysfakcjonującego wyniku.

Starej meblościanki prawie nie widać – tutaj fronty pokryte są folią na wysoki połysk

Upiększanie dobudówek Oświetlenie LED Szkło ma nowoczesny wygląd

 Nowoczesna wersja klasycznej meblościanki – z oświetleniem

Upiększyć ścianę nadbudową kolorem urozmaicić starą meblościankę

 Stylowe drzwi szafki na wysoki połysk – odmaluj starą meblościankę

Upiększ dobudówki Wazony Akcesoria dodają akcent

Jeśli stara jednokolorowa meblościanka wygląda nudno, możesz ozdobić ścianę dodatkową akcentem kolorystycznym

Dodatkowa ściana upiększa pomysły na białą ciemną farbę

 Nowoczesna meblościanka z frontami na wysoki połysk

Dodatkowa ściana upiększa stare jednostki ścienne, przemalowuje pomysły

Dodatkowe ściany upiększają niebieskie akcenty malowania pomysłów

Dodatkowe półki ścienne pomysły na malowanie biały wysoki połysk

Upiększanie ściany dobudówki Malowanie mebli drewnianych

Dodatkowa ściana upiększa stare meblościanki Żywe pomysły