Meble

Unikalne kute żelazo od Fabbro Candeago

-Unikalny-Fabbro-Candeago-stół

Fabbro Candeago jest dziś jednym z najbardziej odważnych, innowacyjnych i kreatywnych projektantów. Jest jednym z nielicznych samodzielnie wykonanych profesjonalnych projektantów, ponieważ nigdy nie uczęszczał do żadnej konkretnej szkoły artystycznej, projektowej czy architektonicznej. Jego prace z kutego żelaza pochodzą z czystej inspiracji. Candeago urodził się z niesamowitym talentem i sam rozwijał swoje umiejętności…

Meble z kutego żelaza

Jedyny w swoim rodzaju stół konsolowy Fabbro-Candeago z kutego żelaza

Niektóre z jego najsłynniejszych prac zostały docenione przez wiele znanych magazynów, takich jak „Świat wnętrz”, „Domus” i „AD”. Istnieje wiele publikacji w „Casa Mia”, „Brava Casa”, „Architectural Digest” i wielu innych.

Dzisiaj Fabbro Candeago studio to dom dla wielu utalentowanych projektantów z różnych części świata. Swoim niepowtarzalnym stylem i zapleczem kulturowym przyczyniają się do tworzenia mebli, dekoracji i akcesoriów do nowoczesnego wystroju wnętrz.

Unikalne przedmioty wykonane z kutego żelaza

Unikalne przedmioty z kutego żelaza-Fabbro-Candeago

Ale skąd bierze się wyjątkowość kutego żelaza Candeago? Czy to z samych mebli, czy z innego miejsca? Właściwie to trochę jedno i drugie z dodatkiem ciekawego wykorzystania materiałów. Niektóre materiały, których projektant używa do swoich elementów z kutego żelaza, są bardzo niekonwencjonalne. To właśnie sprawia, że ​​jego rzemiosło jest tak niezwykłe i pożądane. Candeago pracował przy wielu projektach krajowych i międzynarodowych we Włoszech, części Europy Zachodniej i Ameryki. Tworzy głównie projekty dekoracyjne do domów prywatnych i hoteli.

Stołek i ławka

Unikalne przedmioty z kutego żelaza Stołek Fabbro Candeago

Najbardziej niesamowitą rzeczą w Fabbro Candeago, poza jego unikalnym stylem, jest to, że wszystkiego, co robi, uczy się sam. Ukończenie szkoły artystycznej lub projektowej w tym nowoczesnym, konkurencyjnym świecie ma kluczowe znaczenie dla przetrwania projektanta. Jednak Fabbro udowodnił, że wbrew wszelkim przeciwnościom może robić to, co kocha. To naprawdę niezwykłe, bo jego prace są naprawdę niezwykłe.

Balustrada

Unikalne przedmioty z kutego żelaza - Fabbro-Candeago

Balustrada schodowa z kutego żelaza

Kute-unikatowe-kawałki-fabbro-candeago-złote-jabłka

Balustrady tarasowe

Unikalne przedmioty z kutego żelaza - Fabro-Candeago-taras

balustrada pozłacana

Unikatowe elementy z kutego żelaza - Fabbro-Candeago-oparcie schodowe

Unikalne przedmioty z kutego żelaza Fabro Candeago z tyłu schodów

Ławka ogrodowa

Unikalna ławka ogrodowa Fabbro Candeago

Szkło i aluminium

-Unikalny-Fabbro-Candeago-projekt schodów