Meble

Ultrapłaski grzejnik szklany firmy Sprinz z cyfrowymi nadrukami

elektryczny szklany grzejnik supratherm sprinz druk cyfrowy

Elektryczny Grzejnik szklany „Supratherm” z Sprinz jest super elegancki i całkowicie konfigurowalny. Grzejnik płaski wniesie do łazienki odrobinę estetyki i nowoczesnego ciepła. Ten nowoczesny grzejnik szklany wykonany jest z bezpiecznego szkła i wykorzystuje najnowsze technologie w technice grzewczej.

Elegancki szklany grzejnik z wieszakiem na ręczniki

szklany grzejnik supratherm ścienny wieszak na ręczniki

Ten szklany grzejnik zapewnia taką samą ilość ciepła i zajmuje znacznie mniej miejsca dzięki prostemu, płaskiemu kształtowi. Na ultracienkim szkle można nadrukować ulubione zdjęcie, wzór lub prawie każdy obraz cyfrowy i wygląda niesamowicie realistycznie. W ten sposób możesz nadać swojej nowoczesnej łazience szczególny, osobisty charakter. Wariant wolnostojący Grzejnik szklany występuje w różnych kształtach i rozmiarach w zależności od Twoich wymagań.

Grzejnik płaski szklany w łazience

szklany grzejnik matowy szklany montaż ścienny sprinz

Dostępna jest również wersja naścienna, która szczególnie nadaje się do aranżacji łazienek, ponieważ model jest połączony z wieszakiem na ręczniki. Jeśli szklany grzejnik Supratherm nie został nadrukowany, jego wyraźny wygląd jest prawie niewidoczny, ale jego obecność można od razu odczuć. Mocny, piękny i bardzo funkcjonalny.

Ogrzewanie szklane i projektowanie łazienek firmy Sprinz

szklany grzejnik sprinz ścienny pomarańczowy biały łazienka