Meble

Ultranowoczesny włoski design mebli od B&B

B & B Design Living Ideas fioletowo-czerwone meble do salonu

Ultranowoczesny włoski design mebli słusznie nosi dziś nazwę B&B. Słynna włoska firma powstała w latach 60-tych i od 1966 roku jest jednym z czołowych światowych producentów nowoczesnych mebli. B.&B silnie wpływa na rozwój dzisiejszego włoskiego stylu.

Ultranowoczesny włoski design mebli – połączenie formy i funkcjonalności

B&B meble do salonu pomysły na dekorację

Firma, która znajduje się niedaleko Mediolanu, produkuje eleganckie, minimalistyczne designerskie meble do każdego domu lub przestrzeni publicznej. Ultranowoczesny włoski design mebli kojarzy się z solidnością, najwyższą jakością materiałów i funkcjonalnością, łatwą konserwacją i nowoczesnym designem. Projektanci w B&B mają ultranowoczesne koncepcje projektowe dla radykalnie nowoczesnej stylizacji wnętrza.

Aktualne koncepcje projektowe dla ultranowoczesnego włoskiego wzornictwa mebli

B&B design minimalizm ultranowoczesny design

Ultranowoczesny włoski design mebli charakteryzuje się elegancją i aktualnością, czyli ponadczasowym designem. Sukces firmy opiera się na umiejętności planowania przyszłości i realizacji innowacyjnych pomysłów oraz łączenia efektywnych rozwiązań z designem i najnowocześniejszą technologią. B.&B Italia szczyci się swoją tożsamością i umiejętnością równoważenia szybko zmieniającej się mody, kultury i stylu życia. Każdy mebel designerski jest wyjątkowy i rewelacyjny.

Gustowne wnętrze od B&B.

Pomysły na mieszkanie B&B z innowacyjnymi meblami

Ogólne badania naukowe i techniczne pomogły projektantom stworzyć nowoczesną i innowacyjną koncepcję projektowania mebli. Wszystkie elementy są praktyczne i funkcjonalne. Ultranowoczesny włoski design mebli przez B&B łączy w sobie wysokiej jakości materiały, awangardowy design, jasną kolorystykę i elegancki styl na co dzień.

Połącz aktualność i ponadczasowość

B&B projektuje innowacyjne patio z leżakami

Ultranowoczesny włoski design mebli naturalnie powoduje również doskonały relaks. Specjalne fotele, wygodne krzesła, stoły do ​​jadalni i stoliki o minimalistycznym wyglądzie to tylko część całej gamy mebli. Relaks i optymalizacja przestrzeni to główne cele projektów. Aby uzyskać wyższy poziom współczesnego wzornictwa, można użyć efektownych akcesoriów z B.&B. udekoruj nowoczesny apartament.

Top trend w designie – elegancja i aktualność

Pomysły wnętrz urządzające czerwone fotele

Ultranowoczesny włoski design mebli – czarne minimalistyczne fotele 

futurystyczny design B&B fotel

Wielokolorowe fotele marki B&B projekt 

Włoski design mebli czerwony fioletowy fotel

Nowoczesne meble od B&B projekt

Pomysły na umeblowanie patio Meble ogrodowe B&B

Ultranowoczesny włoski design mebli – czerwone krzesło B&B.

Projekt mebli B&B Włochy czerwone krzesło