Meble

Ultranowoczesny design mebli – fotel Missix

Białe fotele ogrodowe zestaw mebli ogrodowych

Ultranowoczesny design mebli charakteryzuje się innowacyjnymi koncepcjami projektowymi oraz oryginalnym połączeniem prostoty i funkcjonalności. Futurystyczny projekt Missix autorstwa Di Marzio Design to mały futurystyczny fotel.Inspiracją dla Missix była mistyczna kultura i sztuka dawnej cywilizacji minojskiej, która żyła na wyspie Santorini. Nazwa Missix kojarzy się z cyfrą 6 i jej typowym okrągłym kształtem. Fotel jest całkowicie gładki i prawie nie ma ostrych krawędzi. Pięknie wygląda po zapaleniu..

Przyjazny dla środowiska ultra nowoczesny projekt mebli

Biały naścienny fioletowy fotel wystrój domu

Innowacja wpływa nie tylko na kształt produktu, ale także na materiały. Fotel wykonany jest z monolitycznego polietylenu, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały, a jednocześnie lekki i wygodny, a ponadto można go w całości poddać recyklingowi. Ze względu na płynną, gładką powierzchnię, Missix można łatwo czyścić. Projektanci z Di Marzio Design mają jeden ultranowoczesny design mebli stworzony, dzięki któremu Twój mebel będzie idealnie pasował do każdego obiektu wewnątrz lub na zewnątrz. Missix to najlepszy i najnowocześniejszy fotel, o jakim można marzyć.

Ultranowoczesny design mebli – patrząc w przeszłość

Loft białe meble czerwony minimalistyczny stół

Projekt Di Marzio nie tylko przedstawia nam wzór do naśladowania dla praktycznych i ultranowoczesny design mebli, ale także tajemnicza doskonałość geometrycznego kształtu spiral minojskich. Tak zwana spirala Archimedesa jest najprostszą ze wszystkich spiral i powstaje, gdy promień zwiększa się proporcjonalnie do kąta obrotu podczas ruchu obrotowego. Nowoczesne spojrzenie na doskonałość dawnych czasów pomogło projektantom osiągnąć klasyczne piękno i ultranowoczesny design mebli zjednoczyć.

Przełomowy projekt nowoczesnego domu

Meble ogrodowe Pomysły na meble z tworzyw sztucznych

Futurystyczny projekt mebli

Fotel z tworzywa sztucznego w kolorze pomarańczowym

Missix – Ultranowoczesny design mebli

Zaprojektuj wnętrze projektu mebli