Meble

Trendy w meblach telewizyjnych 2016 – funkcjonalność spotyka się z włoskim designem

Trendy w meblach TV 2016 biały-matowy-drewno-pastelowy zielony-tapeta-salon-diamentowy wzór

Nowe meble telewizyjne na 2016 rok łączą wygodę i funkcjonalność. Po tym, jak w ostatnich latach dominowały meble w stylu skandynawskim w stonowanych kolorach, takich jak szarość, w 2016 roku salony znów będą kolorowe. Ubiegłoroczne targi meblowe ujawniły już trendy, jakie czekają nas w 2016 roku. Pojawia się odwrócenie trendu w meblach do salonu i designerskich meblach telewizyjnych. Ponieważ w tym roku liczy się indywidualność, wygoda i odwaga w posługiwaniu się kolorem. Żółte meble do salonu stają się coraz popularniejsze. Włoskie wzornictwo mebli telewizyjnych jest nadal popularne, są przytulne małe meble i indywidualne projekty, które są produkowane w limitowanych ilościach.

Designerskie meble TV w kolorze żółtym to trend 2016

Trendy w meblach TV 2016 kredens-beżowo-żółte-fronty-paleta-ścienna

Żółty jest modnym kolorem w branży meblarskiej w 2016 roku. Służy do podkreślenia poszczególnych elementów wystroju wnętrza. Żółte ściany i żółte dodatki do domu, takie jak dywany, zasłony czy poduszki na sofie, dodają każdemu wnętrzu powiewu świeżości. Żółty wygląda na zrelaksowany, otwarty, jasny, przyjazny i orzeźwiający. Małe meble i meble RTV w kolorze jasnożółtym lub z żółtymi akcentami stanowią metamorfozę wyposażenia salonu. Żółty jest oczywiście uniwersalny, więc prawie każdy odcień żółtego jest reprezentowany w obecnych meblach. Czy to cytrynowożółty, kukurydziany czy musztardowy – obecnie spotykamy się z tym kolorem w takiej czy innej formie.

Włoski design i indywidualne meble telewizyjne

tv-meble-kredens-miętowy-naścienny-telewizor-z-płaskim ekranem

Włoski design to elegancja i wysoka jakość. Na przykład w przypadku designerskich mebli telewizyjnych ten styl jest livarea.de odkrywać. Meble na zamówienie, które szykowny, a jednocześnie purystyczny są nadal poszukiwane. Projekty retro wciąż można znaleźć wszędzie w 2016 roku. Smukłe kształty i meble w stylu lat pięćdziesiątych są modne. Konsumenci nie muszą rezygnować z komfortu, do którego przywykli z tak nowoczesnymi meblami retro, wręcz przeciwnie. Szczególnie w obszarze mebli TV istnieje szeroka gama funkcjonalnych mebli o ciekawych możliwościach.

Meble telewizyjne stają się coraz mądrzejsze

tv-meble-szafka-czarna-połysk-led-oświetlenie-niebieskie

Nasze urządzenia hi-fi i telewizory stają się coraz bardziej inteligentne, podłączone do Internetu i oferują nam wiele nowych możliwości. Do tego pasują również nowoczesne designerskie meble telewizyjne. Z ich pomocą urządzenia elektryczne mogą elegancko „zniknąć” w salonie. Na przykład istnieją kredensy, do których można opuścić telewizor. Dostępne są również szafki telewizyjne, które oświetlają telewizor za naciśnięciem przycisku, podobnie jak eleganckie meble telewizyjne ze zintegrowanym oświetleniem LED i inteligentnym sterowaniem. Nowoczesne, funkcjonalne meble oferują również inteligentne rozwiązania w zakresie umieszczania kabli.

asymetryczne kształty i świeże kolory

meble-telewizor-matowy-szary-liliowy-drewno-biały-modułowy-kombinacja

Drewno i biel idealnie do siebie pasują

meble-telewizor-białe-szafka-połysk-panele-ścienne-wygląd-drewno-szare-siedzisko-meble

żółta sofa w czarno-białym salonie

tv-meble-biała-matowa-czarna-projekt ściany-żółta-sofa