Meble

Toaletka z lustrem – 15 pięknych wzorów do zakochania

Toaletka z lustrem liliowy-niuans-kobiecy-GRAND-BOUDOIR-Delpha

Ponieważ większość pań spędza dużo czasu przed lustrem, aby uzyskać idealną fryzurę i makijaż, ważne jest oczywiście, aby były wygodne. W tym celu istnieje pewien mebel, który przez wieki udowodnił swoje zalety i stał się po prostu niezastąpiony we wnętrzu. Chodzi o popularną toaletkę. Toaletka to nie tylko praktyczny mebel. Jest również dekoracyjny i ma starożytną tradycję. W końcu, która kobieta nie jest taka sama jak stara retro? Toaletka z lustrem i wiele lamp w kształcie żarówek używanych przez gwiazdy Hollywood?

Nowoczesna toaletka z lustrem

Grand Budoir autorstwa Delpha

Toaletka-szuflady-makijaz-biżuteria-GRAND-BOUDOIR

Idealna toaletka powinna mieć wystarczająco dużo szuflad, czyli miejsca do przechowywania wszystkich produktów do makijażu i pielęgnacji. Ponieważ zarówno kremy, jak i wszystkie Twoje cienie, pudry, chusteczki do demakijażu i wszystko, co z nimi związane, potrzebują swojej przestrzeni, nie powodując chaosu w szufladach. Jest to więc ważna właściwość, na którą należy zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu. I oczywiście nie powinno zabraknąć pasującego lustra i stołka. Lustro może być wbudowane w toaletkę lub możesz wybrać pojedynczy stolik do makijażu, który położysz na ścianie, a następnie powiesisz na ścianie za nim dowolne lustro. W takim przypadku masz możliwość dostosowania toaletki z lustrem i odrestaurowania starego mebla, tylko po to, aby uzupełnić go o lustro i taboret.

Toaletka z lustrem o nowoczesnym designie

Toaletka ścienna Collect by Wis Design dla Schönbuch

nowoczesny-stolik-do-makijazu-biały-COLLECT-Wis-Design-Schönbuch

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych mebli, dostępne są nowoczesne wersje linii prostych oraz linii krzywych, w stylu shabby chic, retro lub vintage, na toaletkę z lustrem. I bez względu na to, który wariant wybierzesz, jedno jest pewne – dostaniesz prawdziwą perełkę. Nie ma znaczenia, czy toaletka z lustrem jest pomalowana na kolor biały, czarny, czerwony czy inny i ma wykończenie na wysoki połysk, czy wykonana jest z naturalnego drewna. Jest coś dla każdego stylu i gustu.

Toaletka Amedeo firmy Cantori

Toaletka z lustrem stary biały-shabby-chic-Amedeo-Cantori

Zebraliśmy kilka przykładów toaletki z lustrem, które możesz wykorzystać do zbierania pomysłów na wypadek, gdybyś chciał ją spersonalizować. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy naprawdę potrzebujesz toaletki z lustrem, to ta imponująca galeria z pewnością Cię przekona.

Toaletka COLLECT firmy Wis Design dla Schönbuch

toaletka-z-lustrem-COLLECT-Wis-Design-Schönbuch

Toaletka HESPERIDE autorstwa Carstena Gollnicka dla Schönbuch

nowoczesna-toaletka-HESPERIDE-Carsten-Gollnick-schoenbuch

 Awinion nr 1 autorstwa Codolagni

Toaletka-z-lustrem-drewno-nowoczesny-design-Codolagni-Avignon-No.1

URODA od Opera Design

nowoczesna-toaletka-z-lustrem-powierzchnia-lustrzana-uroda-Opera-Design

Nowoczesna-toaletka-z-lustrem-drewno-ART343-Wissmann-obiekty-przestrzenne

nowoczesna-toaletka-MAGIC-CUBE-André-Schelbach-Yomei

Toaletka-z-lustrem-kolor-kremowy-PASJA-NOC-B-Belle-Italia-styl-klasyczny

klasyczna-toaletka-z-lustrem-czarna-pasja

nowy-barokowy-toaletka-Venezia-Jetclass-real-meble

klasyczna-drewniana-toaletka-lustro-lana-szczypta

Toaletka-z-lustrem-SHAGREEN-smallbone-Co-white