Meble

Toaletka w kolorze czarnym do sypialni lub łazienki

Toaletka-w-czarnej-z-krzesłem

Toaletka to marzenie wielu kobiet i nie bez powodu. Jest praktyczna, ponieważ zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszystkich produktów i zapewnia wygodę podczas wykonywania makijażu i fryzjerstwa. Dzisiaj chcielibyśmy podać kilka przykładów jednego z nich Toaletka w kolorze czarnym wprowadzić. Połączenie tego eleganckiego koloru i mebla o właściwościach dekoracyjnych jest po prostu idealne i wspaniale prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych modelach w wysokim połysku. Ale przekonaj się sam i daj się zainspirować modelom!

Toaletka w kolorze czarnym w stylu wiejskim

Toaletka w stylu wiejskim

Ta czarna toaletka ma styl wiejski i wygląda wyjątkowo elegancko dzięki czarnemu kolorowi. Wyposażony jest w trzy szuflady, w których można przechowywać makijaż i kremy. Lustro można zdejmować, dzięki czemu toaletkę można po prostu wykorzystać jako stolik. Istnieje również pasujący stołek z białą tapicerką. Szczególnie ładne są różane ozdoby na stołku, które również nadają stolikowi kosmetycznemu odrobinę romantyzmu.

  Toaletka w kolorze czarnym “Faktura”

Toaletka-faktura-w-czarnym

Ta toaletka w kolorze czarnym i wysokim połysku jest niezwykle nowoczesna. Posiada dwie duże szuflady oraz wbudowane lustro i praktyczną półkę.

Czarna toaletka z ozdobami

Toaletka-z-ozdobami

To kolejny przykład czarnej toaletki z ozdobami. Nawiązuje do stylu barokowego i nadaje pomieszczeniu romantyczny klimat. Ma pięć szuflad, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca na niezbędne przybory i produkty do makijażu. Lustro i taboret są również ładnie udekorowane. Ten ostatni ma wygodną tapicerkę w kolorze czarnym.

 Czarny i nowoczesny

Czarna toaletka w łazience

Szczególnie praktyczną cechą tego modelu jest trzyczęściowe lusterko, w którym dwie zewnętrzne części można regulować, dzięki czemu ze wszystkich stron widać efekt makijażu i fryzury. Dodatkowo czarna toaletka posiada pięć szuflad oraz szeroki, wygodny stołek.

 Toaletka ze szklanym krzesłem

Toaletka ze szklanym krzesłem

Czarna toaletka ma dwa efektowne akcenty. Przezroczyste krzesło sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne, ponieważ jest prawie niezauważalne i dlatego nie zajmuje miejsca. Lustro z kolei ma chromowaną ramę i odstaje od czarnego stolika kosmetycznego.

 Oryginalna toaletka w kolorze czarnym

Oryginalna-toaletka-w-czarnym

Ta czarna toaletka jest niezwykle oryginalna. Ma efektowny design z prostym blatem wykonanym z prostych linii, podczas gdy reszta stołu składa się z linii krzywych, a część ma ozdoby. Toaletka przyciąga wzrok i jest idealnym dodatkiem do Twojej sypialni.

 Wysoki połysk do toaletki

Połysk-do-toaletki

Prosta konstrukcja o wysokim połysku zapewnia elegancki wygląd. Dowodzi tego również ta czarna toaletka. Posiada trzy pojemne szuflady oraz tapicerowany taboret w tym samym stylu. Lustro jest specjalnie przymocowane do ściany.

 Nowoczesna i prosta toaletka w kolorze czarnym

Nowoczesna i prostsza-toaletka-w-czarnym

Jeśli nie masz tak dużo miejsca w sypialni, ale co zrozumiałe nie chcesz rezygnować z toaletki, model tej wielkości jest właśnie dla Ciebie. Czarna toaletka zajmuje niewiele miejsca, ale dzięki szufladzie i powierzchni stołu zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Lustro można również regulować do przodu i do tyłu, dzięki czemu można je regulować według własnego uznania.

Toaletka Ransby z Ikei

Ransby-toaletka-przez-Ikea

przez: http://www.ikea.com/ie/en/catalog/products/80199445/

Ta czarna toaletka o nowoczesnym designie ma naprawdę praktyczną stronę. Lustro można złożyć, tworząc płaską powierzchnię. Oznacza to, że toaletkę możesz również wykorzystać jako stolik lub biurko, gdy nie potrzebujesz jej do makijażu i fryzjerstwa. Toaletka posiada również cztery szuflady, w których zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz.

 Toaletka do łazienki

Makijaż-do-łazienki

Jeśli nie masz miejsca w sypialni lub po prostu wolisz zrobić makijaż i fryzurę w łazience, możesz wybrać czarną toaletkę taką jak ta. Posiada umywalkę po obu stronach, a pomiędzy nimi jest wystarczająco dużo wolnego miejsca na wykonanie makijażu. Jest też wystarczająco dużo szuflad, w których można przechowywać również inne przybory łazienkowe. Brakuje tylko pasującego stołka i lustra.

Sypialnia-z-czarną-toaletka