Meble

Toaletka nie wychodzi z mody

Toaletka -renowacja-jasnoniebieski-kolor

Z pewnością każdy w swoim domu ma stare meble, które nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane i nadal nie są potrzebne. Być może odziedziczyłeś po babci meble, które bardzo lubisz i które przypominają ci dzieciństwo, ale których nadal nie możesz użyć? Pomyśl jeszcze raz. Podpowiemy Ci kilka ekscytujących pomysłów, jak z powodzeniem odnowić jeden z najpopularniejszych mebli wszystkich kobiet – Toaletka.

Odnowiona toaletka o klasycznym wyglądzie

stolik do makijażu-klasyczny-wygląd-odnowiony

Z Toaletka odgrywa dużą rolę w codziennym życiu każdej kobiety. Zwykle jest to sypialnia, w której ładnie wyglądamy po orzeźwiającym prysznicu lub przed wyjściem. Tradycyjnie toaletka składa się z kilku elementów – szafki z dużą ilością miejsca do przechowywania i osobnymi przegródkami na przybory do makijażu i włosów, wygodnego krzesła oraz dużego lustra. Podpowiemy Ci, jak to zrobić Toaletka wyremontuj i odśwież w swojej sypialni.

Renowacja toaletki – Shabby chic

stare szuflady toaletki

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to, jak masz dostępne wolne miejsce. W sypialni powinnaś mieć możliwość swobodnego poruszania się, więc jeśli toaletka jest za duża, warto rozważyć inne miejsce – być może w przytulnym kąciku w salonie. Mebel powinien być dobrze oświetlony – w dzień światło słoneczne, a wieczorem dyskretne wbudowane oświetlenie. Woodier Toaletka w zasadzie łatwy do remontu – trzeba go przemalować. Baw się kolorami i dodawaj akcenty – kolorowymi wzorami lub dekoracjami. Upewnij się, że wybierasz odpowiednie krzesło – krzesło powinno być wygodne i pasować do designu stołu. Ważne, żeby krzesło nie było zbyt wysokie.

stara toaletka z odnowionym projektem

stara-toaletka-remontować

Zdecyduj się na rozmiar lustra – potrzebujesz go tylko do makijażu, czy chcesz zbudować większe lustro? Najlepiej i najłatwiej jest użyć oryginalnego projektu z Toaletka zachowaj jak najwięcej. Udekoruj mebel w stylu vintage świeżymi kwiatami lub ułóż perfumy na stole jako dekorację – i masz ustawione nowe ulubione miejsce!

cudowna toaletka ze szkła

cudowna-toaletka-szkło

Vintage lampa stołowa i przeszklona toaletka

vintage-lampa-stołowa-przeszklona-toaletka

efektowne lustro i toaletka

spektakularny-lustrzany-stolik do makijażu

czarny belka stary fryzjer

czarny-beamalter-hairdressed

Toaletka z lustrem na szufladach

szklana toaletka

Toaletka – klasyczny design o nowoczesnym wyglądzie

Toaletka-klasyczny-projekt-nowy-wygląd

nowoczesny-toaletka-motyw-walizka