Meble

The Pond – dziwaczna ławka wykonana z przetworzonych europalet

Designerska ławka The Pond-Raw Edges Design

The Pond to niebanalna ławka charakteryzująca się wyraźnymi liniami i nowoczesnym, asymetrycznym designem. Został zaprojektowany przez Raw Edge na zamówienie londyńskiego Bloomberga i jest wykonany w całości z materiału pochodzącego z recyklingu Europalety i ekrany komputerowe.

Ekskluzywne meble biurowe z europalet

Meble biurowe-drewniane ławki paletowe

Firma z Londynu przywiązuje dużą wagę do wysokiego współczynnika komfortu i wydajności w miejscu pracy. Menedżerowie firmy wybrali nietypowy pokój socjalny, w którym pracownicy mogą odpocząć i zrelaksować się, choćby tylko przez kilka minut. Niezwykła ławka od Europalety został umieszczony na środku tego salonu.

Innowacyjna alternatywa dla pokoju socjalnego – siedziska wykonane z europalet

Projekt ławki Pond-Raw Edges

Nazwa ławki – „Staw” – jest tłumaczona jako „Staw”. Cały system jest podobny do 40 Europalety i 60 ekranów komputerowych (z których wszystkie pochodzą z recyklingu odpadów z firmy) faktycznie tworzą mały staw, małą, ale wygodną oazę dobrego samopoczucia i oferują pożądaną ciszę i spokój oraz często niezbędny krótki relaks dla umysłu i duszy. Nadal możesz czytać książki i rozmawiać z kolegami na ławce.

Pomysły na projekt pokoju przerwy

Recyklingowe ekrany komputerowe Innowacyjny projekt

Ławka od Europalety – „The Pond” ma dziwnie zakrzywione kształty i jest otoczony używanymi ekranami komputerowymi. Na ekranach można zobaczyć wesołe, kolorowe wzory dla dzieci, zaprojektowane przez Oscara Naruda, które działają na ludzi odprężająco. Małe żabki przeskakują z ekranu na ekran, wokół pływają kaczki. Wszystkie jej ruchy są doskonale skoordynowane z cieknącą wodą i śpiewem ptaków. Drewniane palety wprowadzają romantyczny akcent i emanują ciepłem i przytulnością.

Meble biurowe – innowacyjne pomysły

Lounge designerskie ławki do mebli europalety

Europalety są coraz częściej wykorzystywane w architekturze wnętrz i projektowaniu mebli. Londyńscy projektanci Yael Mer i Shay Alkalay, twórcy ławki zdobyli kilka nagród – zdobyli już nagrodę The British Council Talented Award, iF Gold Award, Dutch Design Award, Wallpaper Design Award 2009, Elle Decoration International Design Award za projektowanie mebli i nie tylko.

Palety drewniane wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu

wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu-meble

Niezwykła strefa ciszy w biurze

Designerskie meble Drewniane palety-surowe krawędzie Design

Szeroka, przestronna ławka The Pond

Pomysły projektowe meble biurowe pokój relaksacyjny

pomysły na meble z palety euro