Meble

Szuflady ułożone jedna na drugiej tworzą kolorową designerską komodę

stos projektant komoda zielone odcienie odcienie Shay Alkalay

Wszystkie zwykłe cechy komody zostały wykonane przez Shay Alkalay ponownie zinterpretowany w projekcie STACK. Zazwyczaj komoda składa się z ramy zewnętrznej, tylnej ściany i kilku pojedynczych szuflad z prowadnicami. Wysokość komody ograniczona jest wielkością stelaża, a szufladę można otworzyć tylko w jednym kierunku. ten Designerska komoda STACK te formalne granice wymykają się dzięki zastosowaniu zupełnie nowego układu. Te kolorowe, pływające szuflady są wyposażone w centralnie zamontowaną ramę.

Kolorowa designerska komoda – STACK by Shay Alkalay

stos Shay Alkalay kolorowy kredens żółto-zielony

Tę wieżę ułożonych w stos szuflad można pchać i ciągnąć w obu kierunkach. Przypadkowy i nieregularny wzór powstały w wyniku rozmieszczenia szuflad tworzy bogatą i cudowną ekspozycję kolorów i dynamicznych kształtów. Ta kreacja Designerska komoda można opisać zarówno jako obiekt rzeźbiarski, jak i jako w pełni funkcjonalny, praktyczny mebel.

Designerska komoda z elastycznymi szufladami

komoda projekt kolorowe szuflady w obu kierunkach

Stack to nowoczesna reprezentacja kreatywnego projektowania mebli dla nowoczesnego stylu życia. Wyprodukowane przez Założony & Sons, kolorowa komoda, oferowana jest w dwóch standardowych rozmiarach, trzech paletach kolorów oraz wariantach MDF i sklejki. Trzy kombinacje kolorów to czerwony, zielony i neutralny. Do wyboru 8 lub 13 szuflad, które od razu przykują uwagę. Wysokie wieże szuflad to tylko wyzwanie pokazujące, czym może być ta komoda.

   ułożone w stos szuflady wieża Shay Alkalay

stos Shay Alkalay wieże wystawa Mediolan kolorowe szuflady

kreatywny projekt stosu komody Innowacja szuflady Shay Alkalay

stos komoda Shay Alkalay czerwone odcienie producent komody ze stosem założony synowie wielka brytania ułożony stos komody z szufladami Shay Alkalay zestaw szuflad Shay Alkalay dynamiczna koncepcja kredensu Stos szuflady projektanta Shay Alkalay komoda piętrowa wariant drewno Shay Alkalay designerski kredens dynamiczny kształt szuflady materiał drewno szuflady piętrowe Shay Alkalay w neutralnych kolorach