Meble

Szklany stolik kawowy dla czystej elegancji w Twoim salonie

z opcją przechowywania-stolik kawowy

Z Szklany stolik kawowy to klasyka wśród mebli do salonu. Dzisiejsze modele wykonane z geometrycznych lub okrągłych, organicznych kształtów dodają świeżości i nowoczesności oraz stanowią świetny akcent. Ze względu na przezroczysty materiał, szklane stoliki kawowe nie są zbyt zauważalne, co sprawia, że ​​salon wydaje się bardziej przestronny. Szklane stoliki kawowe nie tylko wyglądają elegancko i nowocześnie. Podobnie jak modele wykonane z innych materiałów, mogą być praktyczne i oferować dodatkowe miejsce do przechowywania, w którym zmieścisz np. czasopismo lub książkę. Ale porządek jest na porządku dziennym, bo wszystko, co jest w szklanym stoliku do kawy, jest wyraźnie widoczne!

Stolik kawowy wykonany ze szkła w różnych wzorach

owalny stolik kawowy w kształcie piramidy

Wygląd tych stolików kawowych nie ogranicza się do bezbarwnej przezroczystości. Ale wręcz przeciwnie! Istnieje niezliczona ilość modeli wykonanych z kolorowego szkła. Cały szklany stolik kawowy można utrzymać w jednym kolorze lub wybrać kombinacje kilku kolorów, które wspaniale urozmaicą przestrzeń. Istnieją imponujące warianty, w których noga stołu jest używana w różnych kolorach. Bardzo popularny jest również kolor czarny. Przypomina mocno wypolerowane drewno, ale w postaci kolorowego szkła prezentuje się jeszcze bardziej elegancko.

Szklany stolik kawowy i preferowany kształt geometryczny

z-prostokątnymi-krawędziami-i-metalowymi-nogami

Lubisz prosty i okrągły stolik kawowy wykonany ze szkła, czy wolisz kanciaste, geometryczne kształty do projektu? Dostępne są również warianty z zaokrąglonymi krawędziami, które idealnie nadają się do nowoczesnych mebli w minimalistycznym stylu. Nogi stołu mogą być również wykonane ze szkła. Projekt nie ma już żadnych ograniczeń.

Nogi stołu wykonane z drewna i metalu

Stolik kawowy ze szklanym blatem Driftwood

Czy uważasz, że stolik kawowy wykonany w całości ze szkła to zbyt dobra rzecz? Następnie możesz wybrać model, w którym tylko blat wykonany jest ze szkła. Nogi i podpory stołu dostępne są w różnych wariantach z drewna, metalu, rattanu i innych. Szklany stolik kawowy z podporą z drewna dryfującego jest szczególnie skuteczny, ponieważ prawie przypomina dzieło sztuki. Ale efektowne nogi stołowe mogą być również wykonane z metalu, które reprezentują różnorodne figury. W ten sposób stolik kawowy, który dzięki szklanemu blatowi jest już luksusowy, wygląda jeszcze bardziej elegancko.

Indywidualne stoliki kawowe z małą ilością miejsca do przechowywania

czarny-stolik-ze-szklanego-indywidualnie-chowany

Jeśli wolisz wyjątkowy model szklanego stolika kawowego, którego nikt inny nie posiada, możesz go również specjalnie wykonać. Zaletą jest to, że można idealnie dopasować rozmiar stolika kawowego do dostępnej przestrzeni w salonie. Możesz również sam zdecydować, czy stół powinien mieć dodatkowe przegródki do przechowywania. Możesz połączyć kilka modeli, które zrobiły na Tobie ogromne wrażenie, gdy szukałeś idealnego stolika kawowego, aby stworzyć indywidualny szklany stolik kawowy. Pozwól, aby wszystkie Twoje pomysły dotyczące kształtu, materiałów, miejsca do przechowywania i kolorów złożyły się w niezapomniany i niepowtarzalny model.

Wybór stolika kawowego jako prawdziwe doświadczenie

czarny-stolik-kawowy-z-przesuwanymi-elementami

Ze względu na wiele możliwości, łatwo brzmiące zadanie znalezienia odpowiedniego szklanego stolika kawowego zamienia się w skomplikowane doświadczenie. Ale chcielibyśmy Ci pomóc, dając Ci wgląd w świat szklanych stolików kawowych. W tym artykule przedstawiamy kilka naprawdę imponujących, nowoczesnych modeli, które przekształcą Twój salon w oazę dobrego samopoczucia. Przy wyborze upewnij się, że kształt i kolor szklanego stolika kawowego pasuje również do reszty wnętrza. Ostatecznie jednak możesz mieć pewność, że są to inwestycja, która ma gwarancję zwrotu! Niezależnie od wybranego modelu rezultatem jest niesamowita elegancja.

Stal, drewno i szkło

Blat-stalowo-drewno-szklany-na-stolik-kawowy

owalny-stolik-kawowy-w-wersji-białej

stolik-kawowy-w-fali-ze-stołkiem

nowoczesny-stolik-kawowy-wykonanie-przezroczystość

z-białą-wersja-i-szklaną-płytą

z-metalowymi-nogami-optyczny stolik kawowy

Stolik kawowy z miejscem na stołek do schowania

Stolik kawowy ze szklanym blatem i drewnianą ramą

Stolik kawowy z pnia drzewa i szklanym blatem

Zaokrąglone krawędzie-stolik-kawowy-ze-szklanym-blatem