Meble

Systemy przechowywania i regały z drewna do celów prywatnych

Systemy regałów magazynowych system regałów

Proponujemy Ci 16 pomysłów na inspirację, jak zaprowadzić porządek w salonie. ten Systemy magazynowe i regałowe wykonane z drewna wprowadzają skandynawski design do nowoczesnych wnętrz i są praktycznym dodatkiem, który można przekształcać na różne sposoby.

Systemy przechowywania i regały z drewna – skandynawski styl dla Twojego wnętrza

białe półki ścienne w stylu skandynawskim

Grupa projektantów Muuto od dawna znana jest z innowacyjnych rozwiązań do przechowywania i przechowywania w nowoczesnym domu. Twoja kreatywność Systemy magazynowe i regałowe połącz skandynawski styl z praktycznością. Efektem końcowym są modne, proste i bardzo kreatywne modele, które można łatwo przekształcić. Koncepcja jest prosta – kilka różnych drewnianych pudełek jest kreatywnie połączonych ze sobą, tworząc wyjątkową półkę ścienną. W zależności od przeznaczenia / do książek, do przedmiotów dekoracyjnych lub do przechowywania dzieł sztuki / różne rozmiary i kształty można ze sobą łączyć. Projektanci oferują każdemu możliwość stworzenia projektu zgodnie z dostępną przestrzenią. Możliwości są praktycznie nieograniczone – można pozwolić systemowi regałowemu „rosnąć” na wysokość lub szerokość.

Systemy przechowywania i regały z drewna – praktyczny dodatek do salonu

Projekt półki ściennej w salonie w małym mieszkaniu

Właśnie przedstawiliśmy dla Was kilka najciekawszych koncepcji. Modele oferowane są w dwóch kolorach – naturalny kolor drewna i biały kolor.Poszczególne części łączą proste zaciski. W ten sposób możesz w razie potrzeby szybko zdjąć i przetransportować drewniane poduszki. ten Systemy magazynowe i regałowe wykonana z drewna może nawet z powodzeniem zastąpić meblościankę. Jeśli masz mały salon, możesz zamontować półki na przykład pod klatką schodową. Nawet pomieszczenia ze skośnymi sufitami, do których trudno jest znaleźć meble, skorzystają z systemu półek. Dla maksymalnego efektu połącz półki ze skandynawskimi meblami – żółtymi fotelami i szarą sofą, małym stolikiem kawowym i oczywiście dywanem w paski. Projektanci Muuto wyznaczyli trend, który ma już wielu fanów – a my jesteśmy zdecydowanie entuzjastycznie nastawieni do tego pomysłu!

System regałów do salonu drewno Skandynawski styl mieszkalny

Półki do przechowywania w salonie-drewno

Regały kubistyczne w stylu skandynawskim

Drewniany system regałów magazynowych pomysły na dekorację wazonów

System półek drewno-nowoczesny design ścienny

Systemy regałów pomysły na przechowywanie drewna w salonie

Półki biurkowe pomysły na projekt pokoju młodzieżowego

Systemy regałowe Muuto wazony dekoracyjne do pokoju dziecięcego

kreatywne systemy regałów magazynowych - białe drewniane meble

Książki systemy regałów ściennych do salonu system zatrzasków

małe półki do przechowywania drewna w kolorze białym

Projekt systemu półek na biurko w pokoju młodzieżowym

Kuchnia z systemem regałów do przechowywania drewna